AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

4 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
172 defa okundu.
AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

 

 

GENÇLİK KOLLARI FUTBOL TURNUVASI DÜZENLEDİ (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

AK Parti Gençlik Kolları Tarafından Düzenlenen İlçelerarası Futbol Turnuvası Sona Erdi.
Düzenlenen turnuva sonunda şampiyon olan takıma kupasını milletvekili Salih Çetinkaya verdi.
Gençlik Kollarının organize ettiği ve 8 takımın yarıştığı turnuvayı Boztepe İlçesi takımı kazandı.
Final maçında Mucur İlçe takımını 4-2 yenen Boztepe İlçe takımı kazandı. Düzenlenen etkinlikte konuşan ve turnuvayı organize eden Gençlik Kolları Başkanı Özgür Yönlü, bu tür etkinliklerin devam edeceğini ve ilçelerle merkezin bütünleşmesi adına çok önemli olduğunu söyledi.
Turnuvanın final maçında kupa veren ve son maçı izleyen milletvekili Çetinkaya, maç öncesi yaptığı konuşmasında, “Gençlerimizin bu tür etkinlikler düzenleyerek alanlarda olması ve sosyalleşmesi bizim için çok önemli turnuvaya katılım gösteren herkesi tebrik eder, ve emeği geçenlere de teşekkürlerimi sunarım.” dedi.
Turnuvanın gençlik kolları tarafından organize edilmesinin ve ilçe takımlarının da katılım göstermiş olmasının kendileri açısından daha büyük projelere gebe olduğunu anlatan AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, “Gençlik teşkilatlanmamız ilme yönelik yaptığı çalışmalara kadar sosyalleşme yönünde de farklı proje ve çalışmalara imza atmaktalar. Bizlere aktarılan her fikre ve projeye daima sıcak bakmaktayız. İnşallah daha farkı proje ve etkinliklerle de Kırşehir’de hizmet edecek ve değişimin öncüsü olacağız.” diye konuştu.
Futbol turnuvasına ilçe takımları ile il merkezinden de 2 takım katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN