AK Parti Çorum ve Sinop koordinatörü milletvekili Kendirli oldu

21 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
39 defa okundu.
AK Parti Çorum ve Sinop koordinatörü milletvekili Kendirli oldu

AK Parti Çorum ve Sinop koordinatörü milletvekili Kendirli oldu

 AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından, Çorum ve Sinop koordinatör milletvekili olarak görevlendirildi.

Kendirli, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti 7. Olağan Kongre sürecinde Çorum ve Sinop’ta gerçekleştirilecek il ve ilçe kongrelerinde koordinatör olarak görev yapacağını belirtti.

Çorum ve Sinop’ta ziyaretler gerçekleştirerek, il ve ilçelerde hazırlık çalışmaları yapacağını vurgulayan Kendirli, şunları kaydetti:

“Koordinatör vekil olarak atandığım Sinop ve Çorum’da, AK Parti’nin hizmet ve eser siyasetine uygun olarak milletimiz için çalışacak kadroların belirlenmesi için büyük bir titizlikle çalışacağız. İl ve ilçe kongrelerimizde, milletimize hizmet edecek en iyi kadroları belirleyeceğiz. Ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları kongrelerinin birlik, beraberlik ve kardeşlik ortamında gerçekleştirilmesini istiyoruz. Bu kongrelerde AK Parti’yi 2023’e taşıyacak ve hedeflerini hayata geçirecek kadrolar belirlenecektir. Milletimizin emanetini taşıyan AK Parti, Türkiye’nin geleceği olduğu bilinciyle hareket edecek ve en iyi kadroları hazırlayacaktır.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On