AK Parti Akpınar İlçe Kongresi yapıldı

9 Mart 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
117 defa okundu.
AK Parti Akpınar İlçe Kongresi yapıldı

AK Parti Akpınar İlçe Kongresi yapıldı

 Kırşehir‘in Akpınar ilçesinde AK Parti İlçe Teşkilatı’nın 7. Olağan Kongresi’nde Harun Kahraman ilçe başkanı seçildi.

AK Parti Akpınar İlçe Başkanlığınca Akpınar Spor Salonu’nda düzenlenen kongrede konuşan AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, kongrelerin AK Parti’de birer bayrak yarışı olduğunu ve her yeni göreve gelenin aynı aşkla çalıştığını söyledi.

AK Parti’nin Kırşehir‘de ve ülkede aynı zamanda yaşadığı coğrafyada çok önemli hizmetleri olduğunu anlatan Kendirli, “Birlik ve beraberliğimizi arttırarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Genel Başkanımız gibi bizler de şehrimiz, ilçelerimiz için gece gündüz çalışacağız. Teşkilat olarak üzerimize düşen en önemli görev her zaman Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olmaktır.” dedi.

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan ise parti faaliyetlerinin arttırarak devam ettirilmesi gerektiğini, vatandaşın, esnafın, üreticinin yanında olmalarını ve parti üyelerinin çok daha fazla çalışmasını beklediğini dile getirdi.

Kongre sonrasında partililer, yeni seçilen Harun Kahraman ve yönetim kurulunu tebrik ederek, başarılar diledi.(AA)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On