AK PARTİ 14 YAŞINDA

14 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
528 defa okundu.
AK PARTİ 14 YAŞINDA

IMG_9418

AK Parti’de 14 Ağustos 2015 Cuma günü büyük bir heyecan vardı. AK Parti teşkilatı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında kurulan partilerinin kuruluş yıl dönümünü kutladı.

 

AK Parti Kırşehir Milletvekili Avukat Salih Çetinkaya kuruluş yıldönümleri dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Milletvekili Çetinkaya mesajında; “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur.

14 Ağustos’u AK Parti’nin doğum günü olarak adlandıran Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN, milletin hayır duası ve desteği ile bu millete hizmet etmeye kendini adamış kadrolar ile kurduğu bu hareketi ve gelecek nesillere emanet etmiştir. Şimdi bu emanetin bayrağı Sayın Genel Başkanımız Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU gibi inanmış, bilge ve değerli bir liderin ellerindedir. Ülkemizi daha yükseklere taşıyacak, daha güzel yarınlar ile buluşturacaktır.

Ak Parti bir siyasi parti olarak parti içi demokrasi, millet iradesine saygınlık, siyasi ahlak ve erdem anlamında Türk siyasi hayatına yüksek değerler manzumesi katmıştır. Kurulduğu günden bu güne kendisini millete adamış Ak Kadrolarıyla ülkemizde hayal bile edilemeyen yeniliklere ve reformlara imzalar atmıştır.

Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023’te Türkiye, ekonomisiyle, teknolojisiyle, demokrasi ve özgürlükleriyle dünyanın gelişmiş ilk 10 ülkesi arasında yer alacaktır. Yapılan tüm reformlar atılan dev adımlar Genel Başkanımızın koymuş olduğu bu hedeflere süratle yaklaştığımızı göstermektedir. Eğitimde, sağlıkta ve ekonomide yapılan tüm reformların yanında dış politikadaki saygınlığımız, bunun apaçık göstergesidir.

Bugün birlik ve beraberliğimizi bozmak için 7 Haziran sonrası harekete geçen hainler, AK Parti iktidarımızla halkı karşı karşıya getirebilmenin arayışı ve çabası içindedirler. Milletimizin bu oyunları görerek ilk fırsatta bunlara bir ders daha vereceğine inancımız tamdır. Beraberliğimizi ve huzurumuzu bozmaya hiç kimsenin gücü yetmeyecektir.

Hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde ak kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan,  başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını kutluyor,bu duygu ve düşüncelerle, partimizin 14. kuruluş yılının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.” özdeyişinde bulundu.

 

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN