AİLESİNDEN ALDIĞI DESTEKLE KENDİ İŞLETMESİNİ AÇTI

4 Kasım 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
171 defa okundu.
AİLESİNDEN ALDIĞI DESTEKLE KENDİ İŞLETMESİNİ AÇTI

AİLESİNDEN ALDIĞI DESTEKLE KENDİ İŞLETMESİNİ AÇTI

Kırşehir’de kadın girişimci sayısı bir hayli artıyor. Yapabilecekleri iş kolunu belirleyerek işyeri açmayı hedef edinen kadınlarımız, çözümü yiyecek sektörüne girmekte buluyor. Zekiye Balkoca’da bu girişimci kadınlardan bir tanesi. Çeşitli işletmelerde ve kamu kurumlarında çalışan, ardından yurt dışına giden ve bir süre orada kalan, ardından yaklaşık 3 yıl önce Kırşehir’e dönen Balkoca, Müftülük caddesinde gözleme dükkânı açarak Kırşehir halkına hizmet vermeye başladığını söyledi.

Eşinden ve ailesinden gördüğü desteğin kendisine ilham olduğunu söyleyen Balkoca,

“KADINLAR İSTEDİKLERİNDE HERŞEYİ BAŞARABİLİR”

“Daha önce işletmem yoktu ancak çeşitli işletmelerde ve Kamu kurumlarında çalışmıştım. Devamında Yurt dışına gittik bir süre orda kaldık ve temelli dönüş yaptık. Üç yıldır da Kırşehir’de ikamet ediyoruz. Kırşehir’e dönüş yaptıktan sonra ailemle birlikte almış olduğumuz kararla iş yeri açabiliriz diye düşündük. Eşim de bu konuda hep yanımda oldu. Ne iş yapabilirim diye düşündüğümde ise, hamur işiyle uğraşmayı sevdiğim için gözleme dükkânı açmaya karar verdim. Gönül rahatlığıyla kahvaltılarını yapabilecekleri bir aile mekânı açmak istedim. Böylelikle tüm kadınlarımızın da kendi ayakları üzerinde durabileceklerini gösteren bir adımı da atmış oldum. Okumak kadınlarımız için çok büyük bir avantaj. Özellikle de hem annelik yapan hem babalık yapan kadınlarımız işine sağdık olmalılar” diye konuştu.

Müftülük Caddesi üzerinde hizmete giren, İşletmeciliği Balkoca ailesi tarafından yapılacak olan Mükremin Gözleme-Yufka Evinin açılışına CHP Kırşehir Milletvekili Metin ilhan, Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Araz, CHP Kırşehir İl Başkanı Baran Genç, İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, CHP Merkez İlçe Başkanı Doğan Yıldızhan ve KESOB Başkanı Bahamettin Öztürk katıldı.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On