AİLENİZİN KANALI AHİ TV 27 YAŞINDA

17 Ağustos 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1968 defa okundu.
AİLENİZİN KANALI AHİ TV 27 YAŞINDA

AİLENİZİN KANALI AHİ TV 27 YAŞINDA

‘’Ailenizin televizyonu sloganı’’ ile yayın hayatına başlayan Ahi TV 27. yayın yılına girdi. Ahi TV yönetim kurulu başkanı Hasan ERASLAN; ‘’ Ahi TV 27 yıldır Kırşehir’in gözü, kulağı sesi olmuştur ve bundan sonra da inşallah olmaya devam edecektir.

27 yıl önce beş arkadaşımız ile birlikte kurduğumuz Ahi TV ‘’haberde doğruluk yorumda dürüstlük, fikirde milliyetçilik’’ ilkelerinden hiç taviz vermeden yayın hayatını sürdürmektedir.

Yayın hayatımız boyunca tek amacımız Kırşehir’in kültürünü, kamuoyunun ve Kırşehir halkının menfaatini her şeyin üzerinde tutarak yayın yapmak olmuştur

Kuruluşunda emeği gecen tüm arkadaşlarımıza geçmişte ve halen zor şart ve imkânlarla yayın hayatının devamını sağlayan çalışkan kardeşlerime, 27 yıldır bizi hiç yalnız bırakmayan, yetişemediğimiz yerde haber kaynağımız olan ve en önemlisi Duaları ile hep yanımızda olan şehir içinde ve dışında yaşayan tüm Kırşehirli hemşerilerime teşekkür ediyorum.

O günlerden bu günlere ulaşmamıza vesile olan bu çatı altında emeği olan herkese teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Kırşehirli hemşerilerimizin bize olan sonsuz desteği yanımızda olduğu müddetçe daha çok 27 yıllar devireceğimize inanıyorum’’ dedi. (HABER MERKEZİ)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On