AİLE YAŞAM MERKEZİ’NDEN KARMA YIL SONU SERGİSİ

24 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
283 defa okundu.
AİLE YAŞAM MERKEZİ’NDEN KARMA YIL SONU SERGİSİ

1 (14)                Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi Ve Mahalle Konaklarındaki Kursiyerlerin Dönem Boyunca Yaptığı Çalışmalar Sergileneceği Belirlendi

Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi ve Mahalle Konaklarındaki kursiyerlerin dönem boyunca yaptığı çalışmalar, 25 Mayıs Çarşamba günü saat 14.00’de Aile Yaşam Merkezi’nde sergileneceği bildirildi.

Gerçekleşecek olan karma yıl sonu sergisinde kursiyerlerin dönem boyunca yaptıkları ebru sanatından tezhibe, resimden yağlı boyaya kadar farklı çalışmalar sergileneceği belirlendi.

Aile Yaşam Merkezi ve Konaklar Kırşehir’de vatandaşların kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerine cevap verecek şeklide tasarlanarak hizmetlerini sunmaya devam ediyor diyen Başkan Bahçeci; “Sergimizde; Aile Yaşam Merkezi ve Mahalle Konaklarımızda resim, yağlı boya kursuna katılan kursiyerlerin ürünleri sergilenecek. Çeşitli alanlarda açtığı kurslarla Kırşehirlilerin hem boş vakitlerini değerlendirme hem de kendilerini geliştirme imkânı sunuyor.

Bu sergimizle kursiyerlerimiz kurs dönemi boyunca yaptıkları ürünleri herkese sunma imkânı bulacak.

Kurslarımıza özveri ile katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Aile Yaşam Merkezimiz, Konaklarımız ve Gençlik Merkezimiz,  Kırşehir’de vatandaşlarımızın kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerine cevap verecek şeklide tasarlanarak hizmetlerini sunmaya devam ediyor.      Vatandaşlarımız tarafından da Merkezlerimiz yoğun ilgi görüyor. Sosyal belediyecilik imkânlarını daha da genişleterek inşallah yeni Aile Yaşam Merkezlerini de açacağız. Böylelikle daha fazla kişiye hitap edeceğiz. Sergimize tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On