Aile Yaşam Merkezi’ne Yoğun İlgi

22 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
430 defa okundu.
Aile Yaşam Merkezi’ne Yoğun İlgi

e35b1bebb711e4eKırşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğüne bağlı Aile Yaşam Merkezi, Gençlik Merkezi ve mahallelerimizde bulunan konaklarımızda yeni dönem kurslar yoğun bir katılımla başladı.

 

Aile Yaşam Merkezi, Gençlik Merkezi ve Konaklarımızda tiyatro, diksiyon, işaret dili, İngilizce, Osmanlıca,  Kuranı kerim, ebru,yağlı boya, karakalem, gitar, bağlama, ney, şan, ritim, bilgisayar programlama, bilgisayar kullanımı, hızlı klavye kullanımı, masa tenisi, badminton ve  halk oyunları kursları veriliyor. Devam eden 800 kursiyerimiz bulunmakta.

Kırşehir’de kültürel, sosyal ve eğitsel alanda faaliyetlerimizi artırmak ve Kırşehirlilerin ihtiyacı olan etkinlikleri düzenlemek için açtığımız bu merkezlerimizde kurslarımız her dönem yoğun ilgi görüyor diye konuşan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar  Bahçeci; “ Açtığımız kurs merkezlerimiz Kırşehirliler tarafından yoğun ilgi topluyor. Kurslarımızla Kırşehir’de sosyal hayata zenginlik kattık. Kırşehir’in huzur şehri olma yolunda önemli adımlarından biri olarak gördüğümüz ‘sosyal belediyecilik’ anlayışımızın en güzel örneklerinden biridir kurs merkezlerimiz. Hem yaz hem de kış döneminde kurslarımız bayanlar, çocuklar ve gençler tarafından yoğun ilgi topluyor.Bu da bizler çok mutlu ediyor.  Yeni dönemde açılan kurslarımıza herkesi davet ediyorum.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN