AHİSİAD “YENİ DÜNYA YENİ İKTİSAT YENİ TÜRKİYE” KİTABI ÇIKARIYOR

7 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
233 defa okundu.
AHİSİAD “YENİ DÜNYA YENİ İKTİSAT YENİ TÜRKİYE” KİTABI ÇIKARIYOR

thumbnail_14470596_660018414166126_1392263497067088243_nAhi Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Merkezinde “Yeni Dünya Yeni İktisat Yeni Türkiye” Adlı Kitabın Protokolü İmzalandı

Merkezi İstanbul’da bulunan, Dünya Kırşehirliler Dernek Başkanı Ünal Kaya’nında Genel Başkan Yardımcısı olduğu, Ahi Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Merkezinde “Yeni Dünya Yeni İktisat Yeni Türkiye” adlı kitabın protokolü imzalandı.İmza törenine İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Öğretim Üyesi İktisat Tarihi Anabilimdalı Başkanı Prof.Dr. Ahmet Kal’a, Ahisiad Genel Başkanı İbrahim Çam, Genel Başkan Yardımcısı ve Dünya Kırşehirliler Dernek Başkanı Ünal Kaya ile Ahisiad üyeleri katıldı.

BU KİTAP HER İŞ İNSANIMIZIN BAŞUCU EL KİTABI OLACAKTIR

Konuyla alakalı Ahisiad Genel Başkanı İbrahim Çam şunları söyledi ;”Türk Milletinin Demir’i işlediği tarihten islamla Müşerref olana kadarki esnaflıktaki edebi, islamla Müşerref olduktan sonraki ticarete olan Kurani bakışın adı olan Ahiliğin, Milletler mücadelesinde ekonomik özgürlüğümüzün gerçekleşmesi ; lider ülke Türkiye vizyonunun mesneti olarak gördüğümüz Türk Milletine Geçmişinden miras ahilik sisteminin anlaşılmasını sağlamayı kendimize ilke edinmiş durumdayız.Bu vesileyle yaptığımız birçok faaliyete ilave olarak; Her iş insanının, iş insanı olmaya aday nesillerimizin, geçmiş ve gelecek iş dünyamız ile tasavvurları için başucu, el kitabı olacak bu çalışma için; Ahilik sisteminin Dede Korkut’u Ahmet Kal’a hocamıza derneğimize duyduğu güven ve neticesi 35 yılı aşkın birikimlerinin ışığı bu kitap için şükranlarımızı sunuyorum. Kitabımız yaklaşık 3-4 ay içinde Ahisiad yayınlarından çıkacak iki ayrı yerde tanıtım programı yapılarak, Milletimizle , işinsanlarımızla buluşacaktır.”ifadelerini kullandı.

Ahi Evran’ın Başlattığı Anadolu Sanayi Devrimi’nden Bugüne Kümelenmiş Sanayileşme Modelinin Anlatıldığı Bir Eserdir

“Yeni Dünya Yeni İktisat Yeni Türkiye” kitabının yazarı İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Öğretim Üyesi İktisat Tarihi Anabilimdalı Başkanı Prof.Dr. Ahmet Kal’a bey kitabın içeriği ile alakalı kitabın içerisinde yer alacak konuların bazılarından bahsetti. “Aşağıda, derneğinizdeki toplantıda size sunduğum Ahi Evran’ın başlattığı Anadolu Sanayi Devrimi’nden bugüne kümelenmiş üretime dayalı sanayileşme modelinin anlatıldığı Yeni Dünya Yeni İktisat Yeni Türkiye başlıklı eserim öncelikle hayırlı olsun. Çalışmada gerekli ek Hizmetler için kurduğum ekibimi bugünden itibaren başlatıyorum. Türk ve İslam dünyasında dünyada önemli yankıları olacağına inandığım bu ve benzeri çalışmalarla yeni bir çığırı birlikte açmış olacağız inşallah. Hayırlı olsun” dedi.

Dünya Kırşehirliler Dernek Başkanı Ünal Kaya’da: “Emeği geçen Başta Prof.Dr Ahmet Kal!a hocamıza, Ahisiad Genel Başkanımız İbrahim Çam bey’e ve Ahisiad’ın çok değerli üyelerine teşekkür ediyorum.Vatanımıza milletimize hayırlı olsun” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On