AHİ’NİN KARAGÜLLÜ ÇİFTİ AHİ EVRAN ÖĞRENCİLERİNİ AĞIRLADI

21 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
234 defa okundu.
AHİ’NİN KARAGÜLLÜ ÇİFTİ AHİ EVRAN ÖĞRENCİLERİNİ AĞIRLADI

DSC_6993

                Ahi anne İsmet Karagüllü ve Ahi baba Mustafa Karagüllü Ahi Evran Üniversitesi’nden bir grup öğrenci ile bir araya geldi

İsmet Karagülü Ve Mustafa Karagüllü Ahi Evran Üniversitesi öğrencilerini yeni açmış oldukları Ahi kütüphanesinde küçük bir yemek eşliğinde ağırladı. Açılış konuşmasını yapan Ahi Evran Üniversitesi Özgür Düşünce Topluluğu Başkanı Ertan Kılıç; ” Kırşehir’de okuyup ta Ahi anne Ve Ahi babayı ziyaret etmeden gitmek çok büyük ayıp olur. Bizler için çok değerliler, Özgür Düşünce Topluluğu olarak bu ziyareti gerçekleştiriyoruz. Şehrimizin ahiliğini anlatan ve yaşatan büyük inşalarından bir tanesidir. Bizleri kütüphanelerine davet ederek bizleri mutlu etti. Ahi annemizi ve Ahi babamızı tanımaktan büyük onur duyuyoruz” dedi.

Ahi Evran Üniversitesi Özgür Düşünce Topluluğu Başkanı Ertan Kılıçtan sonra Ahi baba yani Mustafa Karagüllü öğrencilere başta Ahi Evran-I Veli olmak üzere Yunus Emre, Hacı Bektaş-I Veli gibi birçok büyük isimden bahsederek Ahi Evran Üniversitesi Özgür Düşünce Topluluğu öğrencilerine Kırşehir’in geçmişte bu güne kadar olan büyük insan hakkında bilgi verdi. Ahi baba Mustafa Karagüllünün yaptığı konuşmanın ardından Ahi anne İsmet Karagüllünün hazırlamış olduğu küçük çaplı yemeklerle sohbetlerine devam ettiler. Günün ziyaretini hatıra fotoğrafları ile sonlandırdılar.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On