AHİLİK HAFTASI TOPLANTISI YAPILDI

26 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
389 defa okundu.
AHİLİK HAFTASI TOPLANTISI YAPILDI

KVF_5614Ahilik Haftası Programını Görüşmek Üzere Kırşehirde Toplantı Yapıldı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Ahilik Haftası Merkez Yürütme Kurulu, bu yıl 23-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında kutlanacak olan 29. Ahilik Haftası programını görüşmek üzere Kırşehirde toplandı. Valilikte yapılan toplantıya  Vali Necati Şentürk, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Cenap Aşçı, Milletvekili Mikail Arslan, Belediye Başkan Vekili Emre Şahinci, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürü Necmettin Erkan, Ahilik ve Şura Dairesi Başkanı Çağatay Yasin Karaboğa, Bakanlık ve kurum temsilcileri katıldı. Toplantının açılışında basına açıklama yapan Vali Necati Şentürk, düzenlenen bu toplantıda,  23-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında 29.’su düzenlenecek olan Ahilik Haftası programının şekillendirileceğini söyledi.

Ahilik Haftası Kutlamaları ile Ahi Evran-ı Veli felsefesinin dünya teorisi olduğunu belirten Vali Necati Şentürk, “Ahilik bütün dünya insanlarını kapsayan bir medeniyet projesidir. Bugün, Ahiliği yaşatmak için düzenlenen etkinliklerin en iyi şekilde gerçekleştirilmesi toplandık. Ahiliği tanıtmak ve ilkelerini günümüzde de yaşatmak amacıyla Ahilik Haftası etknilikleri gerçekleştiriyoruz. Programın en iyi şekilde yürütülmesi için hep birlikte el birliği ile görev yapacağız.” dedi. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Cenap Aşcı da konuşmasında, “Mayıs Ayı sonunda düzenlenecek olan Ahilik Haftası Kutlamaları ile Ahiliğin merkezi olan Kırşehir’den tüm dünyaya barış ve sevgi mesajları vereceğiz. Bugünkü toplantıda, Ahilik Kutlamaları Merkez Yürütme Kurulu üyelerimizle birlikte önemli kararlar alacağız. Ahilik kültürü, ticaret ve sosyal yaşamımızın en temel değerleridir. Ahiliğin, toplumumuz tarafından sahiplenilmeli ve geniş kuşaklara aktarılmalıdır.” şeklinde konuştu. Toplantı, Ahilik Haftası etkinliklerinin görüşülmesi ile sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On