AHİLER KALKINMA AJANSI TOPLANDI

26 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
353 defa okundu.
AHİLER KALKINMA AJANSI TOPLANDI

indir

Bölgesel kalkınmayı sağlamak amacıyla oluşturulan Ahiler Kalkınma Ajansı Niğde’de toplandı.

Bölgesel kalkınmayı sağlamak amacıyla oluşturulan Ahiler Kalkınma Ajansı geçtiğimiz Niğde’de toplantı yaptı. Toplantıya; Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir ve Nevşehir illerinden temsilciler katıldı.

Toplantı Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan başkanlığında yapıldı.

Toplantıda bir açıklama yapan Ahiler Kalkınma Ajansı Başkanı Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, geçtiğimiz ay İtalya’ya gerçekleştirilen tanıtım ve iş birliği ziyareti ile Ahiler Kalkınma Ajansının Türk Hava Yolları ortaklığında Kapadokya bölgesinde turizmcilerinin Rusya’da Moskova Turizm Fuarına (MITT) katılımı ile ilgili bilgi verdi.

Ceylan açıklamasının devamında; “Geçtiğimiz ay Aksaray ili 2014 yılı Ekonomik göstergeleri raporu hazırlandı. Avanos’ta yapılan paydaş analizi toplantısı, Niğde’de yapılan proje hazırlama ve kurumsallaşma eğitimi, Kırşehir’de gerçekleştirilen Kırmızı Et Sektörü strateji çalıştayını da geçtiğimiz ayın faaliyetleri arasında yer almıştır. Bunlara ek olarak, geçtiğimiz ay içerinde gelen talep üzerine MÜSİAD Aksaray Şubesi üyelerine Ajans faaliyetleri hakkında Genel Sekreterimiz tarafından bilgilendirme semineri yapılmıştır. Toplantımız 2014 yılı bütçe sonuçlarının Yönetim kurulumuza sunumu ile devam edecek, gelecek ay için planlanan çalışmalar görüşülecektir” dedi.

Açıklamanın ardından basına kapalı olarak devam eden toplantıya; Niğde Valisi Necmeddin Kılıç, Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Aksaray Valisi Şeref Ataklı ve Kırıkkale Valisi Ali Kolat, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in yanı sıra, İl Genel Meclis Başkanları katıldı.

If you’re likely to write a

And they’ll deliver the finished product to you in a

Before starting to research, pick which points you need

Thus, they will have the ability to offer the type of help that you will need when composing the very best research

They’ll

And then contact https://www.affordable-papers.net/ them to see whether they can order it.

be delighted to take these essays as part of your bundle.

papers.

to talk about.

few days.

math problem, make sure that you have written your essay for me so that you have all the answers in front of you.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN