AHİKA, bugün Nevşehir’de toplanıyor

16 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
396 defa okundu.
AHİKA, bugün Nevşehir’de toplanıyor

Bugünkü toplantının başkanlığını Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak yapacak.

AHİKA, bugün Nevşehir’de toplanıyorBugünkü toplantının başkanlığını Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak yapacak.

Ahiler Kalkınma Ajansı AHİKA’nın aylık yönetim kurulu toplantısı bugün Nevşehir’de yapılacak.

AHİKA’nın olağanüstü yönetim kurulu toplantısı bugün Nevşehir Valiliği Toplantı Salonu’nda saat 17.30’da başlayacak.

Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak başkanlığındaki toplantıya Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir ve Niğde illeri valilerinin yanı sıra belediye başkanları, il genel meclisi başkanları, ticaret ve sanayi odası başkanları ve Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Fatih Yıldız katılacak.

Toplantıda, önceki yönetim kurulu toplantısında alınan kararlarla ilgili çalışmalar gözden geçirilecek, 2014 Yılı çalışma programının ve bütçenin revize edilmesi ele alınacak, Niğde İli Güdümlü Proje konusu görüşülecek, bölge illerinde araştırma yapılacak projelere ilişkin hususların görüşülecek ve bazı projelerin süre uzatım talepleri ele alınacak. Toplantı, gelecek bir ay için planlanan çalışmalar ile sona erecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On