AHİ YURDU GAZETESİNİN YENİ YÜZÜ UMUT MEDYA GRUP OLDU

22 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
590 defa okundu.
AHİ YURDU GAZETESİNİN YENİ YÜZÜ UMUT MEDYA GRUP OLDU

AHİ YURDU GAZETESİNİN YENİ YÜZÜ UMUT MEDYA GRUP OLDU

3 YILDIR Ahi Yurdu Kırşehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Alparslan Demirbaş tarafından yönetilen Ahi Yurdu Kırşehir Gazetesi, bugün itibariyle Umut Medya Gruba devredilmiştir.


Ahi Yurdu Kırşehir Gazetesi’nin Umut Medya Gruba devredilmesiyle ilgili açıklamalarda bulunan Alparslan Demirbaş, şu ifadeleri kullandı;
“Kırşehir’de basın sektörüne genç arkadaşlarımızı dahil etmek bizleri fazlasıyla mutlu etmektedir. Ahi Yurdu Kırşehir Gazetesi bugün itibarıyla Umut Medya Grup tarafından Hüseyin Can Uğurlu ve Şerafettin Uğurlu yönetiminde bundan sonraki yayın hayatına devam edecektir. Kendileri uğraştıkları sektörlerde başarılı oldukları gibi basın sektöründe de aynı başarıyı yakalayacaklarını düşünüyorum. Ahi Yurdu Kırşehir’in Umut Medya Gruba olan devri Kırşehir’e ve Kırşehirlilere hayırlı olsun.”
Ahi Yurdu Kırşehir Gazetesi’nin yeni sahibi Hüseyin Can Uğurlu, Kırşehir de birçok sektörde yer aldığımız meslek hayatımızda şimdi basın sektöründe de halkımıza hizmet vermek bizim için bir gurur söz konusudur.


Umut Emlak-İnşaat’ın sahibi ve Umut Medya Grubun Genel Koordinatörü Şerafettin Uğurlu; Oğlum Hüseyin Can Uğurlu ile birlikte Kırşehir’de birçok sektörde halkımıza hizmet ediyoruz işimizi layıkıyla yerine getirme noktasında şimdi de basın alanında hizmet vermeye devam edeceğiz.
Bundan sonraki basın hayatımızda halkımızın istek ve arzularını yerine getirerek herhangi istek ve şikayet dileklerinde bizlerle bu konu hakkında daha rahat bir şekilde iletişime geçebileceklerdir.


Hiçbir şekilde güven problemi yaşatmadan ve yaşamadan halkımıza Gündem, Siyaset, Ekonomi, Sağlık, Politika, Asayiş haberlerinde artık halkımıza tarafsız ve güvenilir bir şekilde aktarmaya devam edeceğiz.
Umut Emlak İnşaat’ın Sahibi ve aynı zamanda Umut Medya Grup’un Genel koordinatörü Şerafettin Uğurlu, Halkında en çok merak ettiği kim nasıl nerede ne yapıyor ne zaman neden gibi sorularına artık daha net ve tarafsız bir habercilik yapacaklarını söyledi.
Bunlarla birlikte Kırşehir halkına hizmet verirken aynı zamanda halkın da herhangi bir düşünce ve önerilerine açık olduğunu. Kırşehir halkına tamamen tarafsız ve güvenilir bir şekilde ulaşacaklarını, alışılmış haberlerin dışında halkın da daha çok merak ettiği ve asıl ulaşılması gereken haber ve bilgilerle Kırşehirlilere UMUT MEDYA GRUP olarak hizmet vermeye hazır olduklarını belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On