Ahi Tv 23. Yaşını kutluyor

15 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
334 defa okundu.
Ahi Tv 23. Yaşını kutluyor
AHİ TV 23. YILINI KUTLUYOR. (İHA/KIRŞEHİR-İHA)

AHİ TV 23. YILINI KUTLUYOR. (İHA/KIRŞEHİR-İHA)

Kırşehir’de 2 yerel kanaldan bir tanesi olan Ahi Tv 23. Yaşını kutluyor.
Ailenizin televizyonu sloganı ile yayın hayatlarına başladıklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan, haberde doğruluk, fikirde milliyetçilik anlayışını benimseyerek çalışma yaptıklarını söyledi.
Mesai arkadaşlarına teşekkür eden Eraslan, “23 yıl önce yayın hayatına başladık. Kırşehir’in gözü-kulağı olduk. Bundan sonraki süreçte de değişimi yakalayarak ilerleyen dönemler için yatırım yapacağız. Kuruluşumuzdan bu güne kadar emek sahibi olan tüm arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim.”dedi.
Yerel kanalların zor günlerden geçmekte olduğunu anlatan Eraslan, “Geçmişte olduğu gibi halen zor şartlar altından ayakta kalmaya çalışmaktayız. Bizlerden dualarını esirgemeyen ve şehrin doğru bilgiyi alması adına çalışmalar sergileyen bütün arkadaşlarım ellerinden gelenden fazla çalışmakta ve özveri göstermekte inşallah bizlerde elimizde ki imkanlar doğrultusunda en iyisini yapmaya çalışacağız.”diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On