AHİ-NET KIRŞEHİR’DE HİZMETE GİRDİ

16 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
584 defa okundu.
AHİ-NET KIRŞEHİR’DE HİZMETE GİRDİ

AHİNET HİZMETE GİRDİ (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin açılışını yaptığı Ahi-Net firması hizmete girdi.
İnternet kullanıcılarının yaşadığı sorunların en asgari düzeye indirilmesi adına Kırşehir’de hizmet alanına girdiklerini ifade eden firma temsilcisi Sevilay Çelik, kalkınmanın yerelde ve güvenle başladığını söyledi.
Çelik açılışta yaptığı konuşmasında, “Ahilik ilkeleri ve etik değerleri birleştirerek sosyal sorumluluk projesi kapsamında internet dünyasına yeni bir sorumluluk getirmek adına sektöre giriş yaptık.” dedi.
Maliyet kaygısı yaşatmadan hızlı internet olanaklarını sunduklarını anlatan Çelik, “Müşteri ve insan kaynağını değerli aktifi olarak kabul eden biz, avantajlı tarifelerle kamu-kurumları ve evlere maliyeti düşük fiyata imkanlar sunmak için yola çıktık. Firmamız hızlı, güvenilir ve özgür internet kullanımı imkanı sunmak istiyoruz.” diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından Ahi-Net firması açılışı yapıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On