AHİ KÜLLİYESİ HAYAT BULDU

14 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
300 defa okundu.
AHİ KÜLLİYESİ HAYAT BULDU

13652775_635028449983504_1217029096_n

                Kırşehir’in En Önemli Yerlerinden Biri Olan Ahi Külliyesi İnsanlar Tarafından Fazlasıyla İlgi Göremeye Başladı

Ahi Külliyesi insanlar tarafından fazla ilgi göremeye başladı. Ahi külliyesi  insanların en çok zaman geçirdiği yer haline geldi. Bu nedenle de 40 arena gazetesi olarak vatandaşlarla bir araya geldik.

Beraber yaptığımız sohbetlerde vatandaşlar;”Ahi külliyesi en çok vakit geçirdiğimiz bir yer. Burayı seviyoruz. Çoluk çocuk genç yaşlı her yaştan insanlarla bir arada oluyoruz. Küçük bir çay bahçesi de var külliyenin içinde.

Mesela ben emekli oldum eşim çocuklarım ve torunlarımı çoğu kez buraya getiriyorum. Ahi külliyesinin huzur veren bir havası var. Burada güzel vakitler geçiriyoruz.  Namazımızı bura kılıyoruz. Çoğu gezilecek ,vakit geçirilecek yer var. Ama biz ahi külliyesini seçiyoruz.” ifadelerini verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On