AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET

17 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
299 defa okundu.
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET

yk8YÖK Başkan Vekili Abdullah Çavuşoğlu Ahi Evran Üniversitesi Rektörünü Ziyaret Etti

Yükseköğretim Kurulu (YÖK)  Başkan Vekili ve Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Abdullah Çavuşoğlu ve beraberindeki heyet Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı makamında ziyaret etti. Rektör Karakaya, YÖK Başkan Vekili Çavuşoğlu’na Ahi Evran Üniversitesi’nin gelişim süreci ile ilgili bilgi vererekAhi Evran Üniversitesi Bağbaşı Yerleşkesinde devam eden inşaatları gezdirdi.

Son bir yıl içerisinde Ahi Evran Üniversitesi’nde çok önemli gelişmeler olduğunu anlatan Rektör Karakaya, üniversiteye 30 yıl yetecek fiziki alanları tamamlamak üzere olduklarını söyledi. Ahi Evran Üniversitesi’nin bölgenin en güçlü üniversitelerinden biri olacağını anlatan Rektör Karakaya, YÖK Başkan Vekili Abdullah Çavuşoğlu ile üniversitenin geleceğine yönelik fikir alışverişinde bulundu.

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, YÖK Başkan Vekili ve Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Abdullah Çavuşoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. YÖK Başkan Vekili Abdullah Çavuşoğlu, Ahi Evran Üniversitesi’ndeki hızlı gelişim ve değişimin kendisini memnun ettiğini belirterek, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ve yönetimine teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN