AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİNDEN YURT DIŞI

11 Haziran 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1293 defa okundu.

rektör kudret yurt dışında görev
Ahi Evran Üniversitesi öğretim elemanı, Valladolid Üniversitesi’ne görevlendirildi
HABER MERKEZİ
Yabancı Diller Yüksekokulu okutmanlarından Hande Poyraz, “İspanya ve Türkiye’de Öğretmenlere Yaşam Boyu Öğrenmede Sunulması Gereken Fırsatlar ve Öğretmenlerin Mesleki Gelişimlerinin Karşılaştırılması” çalışması kapsamında üç aylığına Yükseköğretim Kurulu yurtdışı yüksek lisans araştırma bursu ile Valladolid Üniversitesi, Palencia Eğitim Fakültesi’ne görevlendirildi.
Öğretmenlerin mesleki gelişiminde rol oynayan hem resmi hem de gönüllü kuruluşlarla görüşmeler yaparak çalışmalarına başlayan öğretim elemanımız, İspanya’daki öğretmen yetiştirme sistemi ve öğretmenlerin göreve başladıktan sonraki süreçle ilgili bilgiler aldı. Türk öğretmenlerin mesleki gelişimlerinden oldukça farklı bir yapı ve işleyişe sahip olan İspanya’daki öğretmenlerin mesleki gelişim sistemini Türkiye’deki sistemle karşılaştırmalı olarak inceledi. Türk Eğitim Sistemini tanıtarak öğretmenlere mesleğe başladıktan sonra sağlanan eğitimler ve destekler hakkında bilgi verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On