AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİNDEN ULUSLARARASI KONGREYE YÜKSEK KATILIM

8 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
330 defa okundu.
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİNDEN ULUSLARARASI KONGREYE YÜKSEK KATILIM

20160603_102137Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Elemanları 3. Uluslararası Avrasya Eğitim Araştırmaları Kongresine Katıldı

Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim elemanları Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde düzenlenen 3. Uluslararası Avrasya Eğitim Araştırmaları Kongresine katıldı.

Türkiye’nin en prestijli ve en çok katılımlı kongrelerinden biri olma özelliğini taşıyan ve dünyanın birçok üniversitesinden 2 bin 513 katılımcının bin 222 bildiri sunduğu kongrede Ahi Evran Üniversitesini Eğitim Fakültesinden 47 öğretim elemanı temsil etti. Kongrede 41 bildiri sunan öğretim elemanları 12 oturuma başkanlık yaptı.

2017 yılında 4.’sü düzenlenecek olan kongreyi Ahi Evran Üniversitesi ve Kırşehir’e kazandırmak için kongre yönetim kurulu üyeleri ile öğretim elemanları, görüşmelerde bulundu. Kırşehir’in eğitim konusunda marka şehir olduğuna değinen öğretim elemanları Eğitim Fakültesinin Türkiye’nin en köklü fakültelerden biri olduğunu belirtti.

Görüşmelerde Kırşehir’in Ahi Evran’ı Veli, Aşıkpasa, Yunus Emre, Ahmed-i Gülşehir gibi gönül sultanları ve toplum mimarlarının şehri olduğunu ifade eden öğretim elemanları, ayrıca yerel yöneticilerin üniversitesi tarafından düzenlenen bu tür bilimsel ve kültürel etkinliklere önem verip desteklediklerini vurguladı.

Çok sayıda üniversite tarafından ev sahipliği yapılmak istenen kongrenin bir sonraki toplantısının Ahi Evran Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenmesi ile ilgili olarak önemli mesafeler alındı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On