AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ’NDEN “EĞİTİM VE DENEYSEL ÇALIŞMALARDA ARKEOLOJİK ALAN” SEMİNERİ

25 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
479 defa okundu.
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ’NDEN “EĞİTİM VE DENEYSEL ÇALIŞMALARDA ARKEOLOJİK ALAN” SEMİNERİ

ark

Prehistorya Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Necmi Karul, arkeolojinin geçmişe zaman boyutu kazandıran ve aynı zamanda uygarlığın gelişiminin kanıtlarını ortaya çıkaran bir düşünce sisteminin parçası olduğunu ifade etti.

 

Ahi Evran Üniversitesi Eski Çağ Kültürleri Topluluğu tarafında 24 Aralık 2015 tarihinde “Eğitim ve Deneysel Çalışmalarda Arkeolojik Alan” konulu bir konferans düzenlendi. Fen-Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenen etkinliğe İstanbul Üniversitesi Prehistorya Anabilim Dalı öğretim üyesi Doç. Dr. Necmi Karul katıldı.

Karul, arkeolojinin geçmişe zaman boyutu kazandıran ve aynı zamanda uygarlığın gelişiminin kanıtlarını ortaya çıkaran bir düşünce sisteminin parçası olduğunu ifade etti. Arkeolojinin toplumsallaşması konusunda değerlendirmeler yapan Karul, dünyada ve ülkemizde yapılan çalışmalardan örnekler aktardı.

Doç. Dr. Necmi Karul konuşmasını arkeolojiyi toplumla buluşturacak bir arkeopark projesi olan Aktopraklık kazı çalışmaları hakkında da bilgiler vererek tamamladı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On