AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ’NDEN AKADEMİK PERSONEL İÇİN TÜBİTAK EĞİTİMİ

18 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
629 defa okundu.
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ’NDEN AKADEMİK PERSONEL İÇİN TÜBİTAK EĞİTİMİ

AW339828Ahi Evran Üniversitesi Akademik Personel İçin TÜBİTAK Bünyesinde Eğitim Verildi

Ahi Evran Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Konferans öğretim elemanları TÜBİTAK nezdinde proje hazırlama ve yürütme yeterliliklerini geliştirmek amacıyla “Ulusal Akademik ARGE Destekleri ve Proje Hazırlamada Dikkat Edilecek Hususlar ve Fikrin Patente Dönüşüm Süreçleri” adlı bir eğitim programı düzenlendi. Düzenlenen programla, Ahi Evran Üniversitesi ve akademisyenleri TÜBİTAK nezdinde ve yurt çapında hazırlanmış proje sayısını artırmak ve niteliğini yükseltmek amaçlanmaktadır. Program bugün saat 09.00’da Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Program saat 09.00’da TÜBİTAK ARDEB ve BİDEB Panel Açılışı ile başladı. 09.30 Ulusal Akademik ve AR-GE Desteklerinden bahsedildi. 09.30-12.00  arasında  Prof. Dr. Mustafa ALİŞARLI TÜBİTAK-ARDEB Sunumu’nu anlattı.  Saat 12.00’de program biterek öğle yemeği yenildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On