AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİNDE KUTLU DOĞUM PROGRAMI DÜZENLENDİ

20 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
249 defa okundu.
 AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİNDE KUTLU DOĞUM PROGRAMI DÜZENLENDİ

aeükutludogumKutlu Doğum Haftası Münasebetiyle İl Müftülüğü ve Ahi Evran Üniversitesi Tarafından Program Düzenlendi

Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle İl Müftülüğü ve Ahi Evran Üniversitesi tarafından düzenlenen söyleşi ve konferans programı Ahi Evran Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Konferans salonunda düzenlendi.

Düzenlenen programa, Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Mustafa Kurt, İl Müftüsü Mehmet Şahin, öğretim görevlileri, din görevlileri ve öğrenciler katıldı.

İl Müftülüğü ilahi korosu tarafından seslendirilen ilahilerin ardından İl Müftüsü Mehmet Şahin, Kutlu Doğum Haftası ile ilgili kısa bir konuşma yaptı. İl Müftüsü konuşmasında; ” Diyanet İşleri Başkanlığının 2016 yılı Kutlu Doğum Haftası’nın temasını “Hz. Peygamber (SAV), Tevhid ve Vahdet” olarak belirlediğini ve konunun hafta boyunca çeşitli etkinlikler aracılığıyla ele alınmakta olduğunu söyledi.

Daha sonra öğrenciler tarafından hazırlanan sorulara cevap verdi. İlgi ve beğeni ile takip edilen programın sonunda Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Mustafa Kurt İl Müftüsü Mehmet Şahin’e programa katılımlarından dolayı teşekkür ederek günün anısına fincan hediye etti.

Program sonunda İl Müftülüğü tarafından öğrencilere Kur’an-ı Kerim meali hediye olarak dağıtıldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On