AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE AKADEMİK YILI AÇILIŞ TÖRENİ YAPILACAK

20 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
653 defa okundu.
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE AKADEMİK YILI AÇILIŞ TÖRENİ YAPILACAK

AW339828  Bağbaşı Yerleşkesi Ahi Evran Üniversitesi Fen-Edebeyat Fakültesi  Konferans salonunda2015-2016 Akademik yılı açılış töreni yapılacağı bildirildi Törenin 22 Ekim tarihinde yapılacağı belirtildi. Saat 10.00’da yapılacak programda açılış Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayacak.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ardından müzik dinletisi gerçekleştirilecek. Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’nın açılış konuşması ile sürecek olan programda Protokol konuşmaları ile devam edeceği bildirildi. Sayıştay Başkanı olan  Doç. Dr. Recai Akyel’in de katılacağı programda Kurumlarda Kalite konulu açılış dersi gerçekleştirilecek. Son olarak Akademik Giysi Töreni gerçekleştirileceği bildirilirken Kapanıştan sonra saat 12.00’ de öğle yemeği yenileceği bildirildi.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On