Ahi Evran Üniversitesi ve Kırşehir Belediyesi İşbirliği İçerisinde Çalışacak

16 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
416 defa okundu.
Ahi Evran Üniversitesi ve Kırşehir Belediyesi İşbirliği İçerisinde Çalışacak

seminer (1)Ahi Evran Üniversitesi ve Kırşehir Belediyesi çeşitli projeler üretmek ve geliştirmek adına Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde bir toplantı gerçekleştirdi.

Ahi Evran Üniversitesi ve Kırşehir Belediyesi çeşitli projeler üretmek ve geliştirmek adına 15 Kasım 2015 tarihinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya Ahi Evran Üniversitesiadına Genel Sekreter Doç. Dr. Rüştü Yeşil, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Refik Balay ve çok sayıda öğretim elemanı ile Kırşehir Belediyesi adına Başkan Yardımcısı Emre Şahinci ve birim müdürleri katıldı.

Üniversite – şehir işbirliği kapsamında şehre katkı sağlayacak projelerin konuşulduğu toplantıda Eğitim Fakültesi, Ziraat Fakültesi ile Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğretim elemanları projelerinden bahsetti. Daha önce ilki gerçekleştirilen bu toplantıların aylık olarak yapılmasına karar verildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On