AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE BİLGİLENDİRME KONFERANSI VERİLDİ

12 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
209 defa okundu.
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE BİLGİLENDİRME KONFERANSI VERİLDİ

3

Her ay İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı başkanlığında gerçekleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı, Boztepe’de yapıldı.

 

 

Her ay olağan olarak Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı başkanlığında yapılan İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı, Boztepe İlçesi’nde  yapıldı.

 

Gerçekleşen toplantıya, , Kırşehir Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yılmaz Çebe, Maarif Müfettişleri Bşk. Yrd. Ergin Öçsoy, Şube Müdürleri Muhamed Karakaya, Vasfi Seyhan, Akçakent İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Bülbül, Akpınar İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Yüce, Boztepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Konuralp Usta, Çiçekdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Halit Arslan, Kaman İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Dağıstan ve Mucur İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Akbülbül katıldı.

 

Toplantı, 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı 1. Dönemi ile ilgili görüş alışverişinde bulunmak, İlçelerin Merkezi Ortak Sınavı ile ilgili geri dönüşümlerini tartışmak, Kırşehir’in yine ilk sıralarda olduğu ve geçen yıla göre yüzde oranının daha çok yükseldiğini tespit etmek,  Destekleme ve Yetiştirme Kursları hakkında görüşme yapmak, Tasarruf Tedbirlerine riayet edilmesi, Okul Sütü programının takip edilmesi, Bağımlılıkla Mücadele edilmesi, Kırşehir’deki eğitim öğretim seviye ve kalitesinin artırılmasına yönelik tedbirler almak, mevcut durum ve ulaşılması gereken hedefler hususunda değerlendirmeler yapmak, karşılaşılan sorunlarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak amacıyla yapıldı.

 

Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürleri ilçeleri hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı’ya bilgi verdiler.

 

 

 

Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı,  İlçe Milli Eğitim Müdürlerine teşekkür etti. Görüş ve temenni bölümünden sonra değerlendirme toplantısı sona erdi.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN