AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ KÜNİB EĞİTİM FUARINDA TANITILDI

21 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
227 defa okundu.
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ KÜNİB EĞİTİM FUARINDA TANITILDI

5 (3)Ahi Evran Üniversitesi Okuma, Anlama Ve Projelendirme Çalışması Yürüten Künüb’in  Eğitim Fuarında Tanıtıldı

Uluslararasılaşmayı önemseyen Ahi Evran Üniversitesi, Ahi Evran Üniversitesini dünyaya tanıtarak öğrenci akışını sağlamak ve geleceğin lider üniversiteleri arasında yer almak için çalışmalar yürütüldüğü belirlendi. Bu çerçevede,  Kafkasya Üniversiteler Birliği (KÜNİB)’ne üye olan Ahi Evran Üniversitesi, bu coğrafyayı bütün değerleriyle okuma, anlama ve projelendirme çalışması yürüten KÜNÜB’in  Azerbaycan’da düzenlediği Eğitim Fuarına katıldı. Kafkasya için hizmet eden ve bu anlamda üniversitelere ufuk haritası çizen bir proje olan KÜNÜB’in Eğitim Fuarına katılan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, söz konusu organizasyonunun öğrenciler açısından büyük avantajlar sağladığını dile getirdi.

Fuar kapsamında Azerbaycan’ın Bakü şehrinde bir dizi ziyarette bulunan Rektör Karakaya’ya Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Adem Taşdemir ile Dış İlişkiler Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Erman Akıllı eşlik etti. Bu ziyaretin ardından Azerbaycan Başbakan Yardımcısı Elçin Efendiyev, Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı makamında kabul etti. Farklı coğrafyalarda bu tür organizasyonların gerçekleşmesinin eğitimli kadroların artması konusunda önemli olduğunu vurgulayan Rektör Karakaya,  Azerbaycan Bakü Devlet Üniversitesi ve Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesini de ziyaret etti. Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, ziyaret kapsamında söz konusu üniversiteler ile Ahi Evran Üniversitesi arasında ikili iş birliği ve Mevlana Değişimi anlaşmaları imzaladıklarını söyledi.

Üniversiteyi yurt dışında okumayı planlayan Azerbaycanlı öğrenciler KÜNİB Eğitim Fuarına yoğun ilgi gösterdi. Etkinlik süresince Ahi Evran Üniversitesinin standını ziyaret eden öğrencilere, Ahi Evran Üniversitesinin bölümleri hakkında bilgi verilerek çeşitli broşürler dağıtıldı.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On