Ahi Evran Üniversitesi ile Kırşehir Ticaret Borsası Arasında Protokol İmzalandı

16 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
315 defa okundu.
Ahi Evran Üniversitesi ile Kırşehir Ticaret Borsası Arasında Protokol İmzalandı

DSC_0029Ahi Evran Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü ile Kırşehir Ticaret Borsası arasında bir işbirliği protokolü imzalandı. 12 Kasım 2015 tarihinde gerçekleşen törende Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ile Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz iş birliği protokolüne imza attı. Ticaret Borsasında gerçekleşen imza töreninde Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Adem Taşdemir, Ziraat Fakültesi öğretim üyeleri Yrd. Doç. Dr. Hakan Başak, Yrd. Doç. Dr. Sebahattin Yılmaz, Yrd. Doç. Dr. Tamer Yavuz ve Yrd. Doç. Dr. Serdar Genç eşlik etti.

İmzalanan protokol kapsamında Ahi Evran Üniversitesi Rektörü tarafından Ticaret Borsası personeli ve üyelerine hayvancılık, tarım, devlet destekleri ve teşvikler gibi konularda sürekli eğitim hizmetleri verilecek.

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya imza töreninde yaptığı konuşmada Ticaret Borsasının hayvancılık ve tarım alanında ilimizin lokomotifi haline geldiğini belirterek Ticaret Borsasının çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade etti. Rektör Karakaya sözlerini şöyle sürdürdü: “Ticaret Borsasının üniversitemize tahsis etmiş oldukları 10 dönümlük arazide yapılan çalışmalarda hayvancılık ve tarıma katkı sağlayacak önemli sonuçları almaya başlamış bulunmaktayız. Bu tür alternatif çalışmalar ilimizin ekonomisine büyük katkı sağlayacaktır. Bizler üniversite yönetimi olarak sivil toplum kuruluşları ile sıkı çalışma içinde olmak zorundayız. Bu amaçla hizmetlerimize yorulmadan devam edeceğiz. Kırşehir’i hayvancılıkta olduğu gibi tarımda da marka şehir haline getirebilmek için borsamız, üniversitemiz ve diğer STK‘lar ile birlikte çalışmamız gerekmektedir.”

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, imza töreninin ardından Ticaret Borsasının üniversitemize bedelsiz olarak tahsis ettiği “Dallı Darı” ürününün yetiştirildiği tarlada incelemeler yaptı. Konu ile ilgili Ziraat Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Tamer Yavuz’dan detaylı bilgi aldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On