AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ ADANA’DA TANITILDI

22 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
359 defa okundu.
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ ADANA’DA TANITILDI

adnYeni Türkiye’nin Yenilikçi Üniversitesi olan Ahi Evran Üniversitesi Adana’da Tanıtıldı

 

Ahi Evran Üniversitesi doğru ve kaliteli eğitimi arayan öğrencileri kazanmak amacıyla önem verdiği tanıtım fuarları kapsamında 17-18 Aralık 2015 tarihlerinde Adana’da düzenlenen Üniversiteler Tanıtım Fuarına katılımda bulundu.

Türkiye’nin gözde üniversiteleri ile ortaöğretim kurumlarının 11. ve 12. sınıf öğrencilerinin buluştuğu fuarda, devlet ve vakıf üniversitesi olmak üzere yaklaşık 40 üniversite yer aldı.

Üniversiteye hazırlanan gençlere, hayallerini kurdukları üniversiteleri yakından tanıma fırsatı sağlamak, gençlere yeni bakış açıları kazandırmak amacıyla düzenlenen fuarda üniversitemiz standına yoğun ilgi gösteren öğrenciler, Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği personellerimizden şehir ve üniversite hakkında bilgiler aldı. Büyük bir ilgi ile ziyaret edilen üniversitemiz standında öğrencilere üniversitemizi tanıtıcı hediyeler verildi.

Sosyo-kültürel, sanatsal ve bilimsel anlamda öğrencilerimizi hayata hazırlamak amacıyla, fuar süresince kariyerine yön vermek isteyen öğrencilere yenilikçi eğitim sistemi ve geleceğin gözde meslekleri anlatıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN