AHİ EVRAN KÜLLİYE ALANI KUTLAMALARA HAZIRLANDI

18 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
396 defa okundu.
AHİ EVRAN KÜLLİYE ALANI KUTLAMALARA HAZIRLANDI

KÜLLİYE ALANI KUTLAMALARA HAZIRLANDI. (İHA/KIRŞEHİR-İHA)

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ahilik Kutlamaları için ‘Ahi Külliyesi’ alanının hazır olduğunu söyledi.
Belediye Başkanı Bahçeci, “Ahiliği yaymak ve yaşatmak için kutlamalar çok önemli, bir kültürü o kültürü anlatan etkinliklerle temsil edersiniz. Belediye olarak bizlerde Cumhuriyet Tarihinin ilk külliye projesi ile yüzyıllar boyunca adını asla unutturmayacak bir proje hazırladık” dedi.
23-29 Mayısı tarihleri arasında kutlanacak olan Ahilik Haftası kutlamalarına külliye alanının hazırlandığını ifade eden Belediye Başkanı Bahçeci, “Şuan yapmakta olduğumuz çalışmalar ile külliye alanında ki eksiklikler tamamlanarak kutlamaların resmi programında hazır halde olacak. Külliyede Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından bitkilendirme çalışmaları yapılıyor. Çalışmalar kapsamında Külliyenin hem içinde hem de dışında bulunan yerlere bitkiler dikiliyor. Bunların yanında Külliye de bulunan bütün ağaçlar budanarak, gerekli yerlere ağaç dikimleri de yapılıyor. Çalışmalardan sonra Külliye ve etrafında temizlik çalışmaları da yapılacak. Böylelikle Külliyemizde bulunan tören alanımız Ahilik Haftası Kutlamalarına tam bir şekilde hazır olacak” diye konuştu.
23-29 Mayıs tarihleri arasında kutlanacak olan Ahiliği yeniden yaymak ve yaşatmak, gelecek nesillere aktarmak için yapılan kutlamalar, 23 Mayıs Pazartesi günü Anıt Meydan’ında yapılacak açılış töreni ile başlayacak, 28 Mayıs Cuma günü Külliye alanında yapılacak devlet töreninden sonra 29 Mayıs Pazar günü son bulacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On