Ahi Evran Gezi Otobüsü Ekibi yaşlılarımızı unutmadı!

28 Kasım 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
652 defa okundu.
Ahi Evran Gezi Otobüsü Ekibi yaşlılarımızı unutmadı!

Kırşehir Ahi Evran Gezi Otobüsü Ekibi ilimizde bulunan Huzurevi’ni ziyaret ederek yaşlılar ile bir araya geldi.

Ahi Evran Gezi Otobüsü Ekibi yaşlılarımızı unutmadı!Ahi Evran Gezi Otobüsü Ekibi buradaki huzurevi sakinlerinin ellerini tek tek öperek onlarla yakından ilgilendiler ve bir isteklerinin olup olmadıklarını sordular.

Yaşlılarımızın geçmişimizin tecrübelerini bugünlere aktaran kişiler olduğunu ifade eden Ahi Evran Gezi Otobüsü Genel Koordinatörü Ramazan Akbulut, “Sizler, milli kültürümüzü ve toplumsal değerlerimizi geçmişten günümüze taşıyarak bizlere aktaran ve bizlerin bunları yarınlara taşımamızı sağlayan hayatımızın en kıymetli değerlerimizsiniz. Sizlere gereken değeri vermek milletimizin en önemli ve vazgeçilmez geleneğidir. Bu geleneği yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak görevi de bizlere düşmektedir” diye konuştu.

Yaşayan herkesin muhakkak yaşlanacağını ama önemli olanın sağlıklı, huzurlu bir şekilde yaşlanmak olduğunu belirten Ramazan Akbulut, “Sizlerin yaşlılık zamanınızı mutlu, huzurlu ve güzel bir şekilde değerlendirmeniz için çalışıyoruz. Yaşam standartlarınızı yükseltmek için çaba harcıyoruz. Bizler bu günlere sizlerin sayesinde geldik” dedi.

Huzurevinde kalan yaşlılar ise Ahi Evran Gezi Otobüsü Ekibi’nin kendilerine yapılan bu anlamlı ziyaretten mutlu olduklarını ifade ederek “Geleceğimizin teminatı siz gençlersiniz” diye konuştular.

Ziyaret, hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından son buldu.

Haber: Fahrettin Toker

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN