AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ RADYO VE TELEVİZYON ÖĞRENCİLERİNE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

7 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
316 defa okundu.
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ RADYO VE TELEVİZYON ÖĞRENCİLERİNE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

20160507AW740392_02

Öğrencilerin Yapmış Olduğu Çalışmaların İzlenmesinin Ardından Öğrencilere İlk Üçe Giren Haber,Belgesel,Televizyon ve Gazete Dallarında Ödülleri Verildi

Ahi Evran Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Radyo Televizyon Bölümü akademisyenleri ve öğrencilerinin hazırladığı 3-2-1 yayındayız adlı programla öğrencilerin haberleri medya temsilcilerine sunuldu.
KIRGARAT- C Başkanı Sait Yanık, dernek başkanları, gazeteciler, STK temsilcileri ve akademisyenlerin katıldığı programda öğrencilerin hazırladığı başarılı çalışmalara ödül verildi. Görsel-İşitsel Teknikleri ve Medya Yapımcılığı Bölüm Başkanı Mehmet Özdemir, RTV öğrencilerine medya temsilcilerinin destek sunduğunu öğrencinin de kendisini medya çalışanı gibi hissederek çalışmaları yaptığını söyledi.
Özdemir yaptığı konuşmada, “Radyo – Televizyon bölümü hocası da mikrofonun arkasında heyecanlanıyormuş ben heyecanlanmaz zannediyordum ama ben heyecanlandım. Arka planda yer almak ve bir ürünü hazırlamanın heyecanını şimdi fazlası ile bende hissettim. 2011 yılında bölümümüz kurulurken şimdi olduğu gibi medya temsilcileri bizlere destek sundular.” dedi.
RTV Bölümü kurulurken amaçlarının şehre ve ülkeye iyi ve alanında uzman bireyler yetiştirmek olduğunu anlatan Özdemir, “Kurulduğumuz günden beri şehrin her dokusuna temas etme imkanı bulduk. Öğrencilerimiz her platformda üniversitemiz başta olmak üzere sosyal sorunlara da yaptıkları çalışmalarla eğiliyor. Yapılan çalışmalar kamu-spotu, belgesel ve bir çok televizyon programı yapıyorlar ve yapmaya da devam edecekler. Şehre katkısı olan önde olan kişilerinde tanıtım çalışmalarını öğrencilerimiz yapmakta bu bağlamda bizlere destek veren basın temsilcilerine teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.
Öğrencilerin yapmış olduğu çalışmaların izlenmesinin ardından öğrencilere ilk üçe giren haber,belgesel,televizyon ve gazete dallarında ödülleri verildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On