AHİ ÇARŞISINI BÖCEK SARDI

29 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
251 defa okundu.
AHİ ÇARŞISINI BÖCEK SARDI

20160620_143203

Kırşehir’in Eski Çarşılarından Olan Ahi Çarşısını Böcekler Sardı

Kırşehir’in eski ve unutulan çarşılarından olan Ahi Çarşısı’nı böcekler sardı. Çıkış merdivenlerinde bile görünen böcekler insanları huzursuz ettiği gözlemlendi.

40 Arena Gazetesi olarak çevredeki vatandaşlarla yaptığımız röportajda: ” Çarşımızda geçen sene de böcek olayı yaşanmıştı. İlaçlama yapılarak sorun çözülmüştü. Bu yıl aynı şekilde böcekler yine ortaya çıktı sebebini bilmiyoruz. Bir de hepsi kendiliğinden ölüyor sadece ölüsünü görüyoruz.

Çok tuhafımıza gidiyor. Yetkililerden gereken neyse yapmalarını rica ediyoruz. Böcekler bizi korkutuyor. Merdivenlerde böcek ölüsünün olması çarşıya gelen vatandaşlarımız için de hoş bir görüntü olmuyor.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On