Ahi Baba’dan Ziyaret

17 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
238 defa okundu.
Ahi Baba’dan Ziyaret

1-hicabi-aytemür-ahi-baba-ziyaret-12

Ahi Baba Akpınar Kaymakamı Hicabi Aytemür’ü Ziyaret Etti

“Ahi Baba” olarak bilinen Mustafa Karagüllü  ve eşi İsmet Sevinç Karagüllü Akpınar Kaymakamı Hicabi Aytemür’ ü makamında ziyaret etti.

Akpınar Kaymakamlığı himayesinde Akpınar Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen “Geleceğimiz Güvende” Projesi kapsamında Değerler Eğitimi Projesi “iyilik, doğruluk, dürüstlük” konularında Ahi Baba Akpınar’ın onur konuğuydu.

Kırşehir’de ve ülkemizde ahiliğin tanıtılması ve yaşatılması hususunda belirli bir mesai kavramı gözetmeksizin göstermiş olduğu azami gayret ve sebatlılığı ile bilinen; UNUSCO’ nun “Yaşayan Kültür Mirası” ödülüne aday gösterilen; alicenaplığı ve kadirşinaslığı ile gönüllerimize taht kuran; ülke genelinde düzenlenen çeşitli panel ve konferanslarda ahiliği sadece söylemleriyle değil eylemleriyle de tanıtan Kültür Elçisi Kırşehir’ in Medar-ı iftiharı, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi ihdas edildiği günden bugüne başkanlığını yürüten, Kırşehir’in mümtaz şahsiyetlerinden Ahi Baba namıyla maruf Mustafa Kaagüllü Akpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi Salonunda öğrencilerle buluşarak “İyilik, doğruluk, dürüstlük ve ahilik” konularında konferans verdi.

Konferansa Akpınar Kaymakamı Hicabi Aytemür, Belediye Başkanı Mustafa Karahan, Akpınar Milli Eğitim Müdürü V. Örsan Pınar, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Konferans Kaymakam Hicabi Aytemür’ün Ahi Baba’ ya teşekkür plaketi vermesi ile sona erdi.

HABER MERKEZİ

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On