Ağız ve diş sağlığı taramaları devam ediyor

13 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
851 defa okundu.
Ağız ve diş sağlığı taramaları devam ediyor

Halk Sağlığı Müdürlüğü bünyesinde, Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Taramalar devam ediyor.

diş tarama Halk Sağlığı Müdürlüğü bünyesinde, Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Taramalar devam ediyor.

Halk Sağlığı Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Tabibi Diş Doktoru Müge Şebnem Şahin, Halk Sağlığı Kurumu Diş Doktoru Ebru Aydemir Kılıçaslan ve Ebeler Fadime YILMAZ-Belma Naz, Defne Kılıçözü Ana Okulu’nda 3-6 yaş grubu çocuklara görsel eğitim ve tarama  gerçekleştirdiler.

İki aşamalı toplam yüz otuz çocuğa,ağız ve diş sağlığının önemi ve diş fırçalamanın özellikleri anlatıldı. Daha sonra çocuklar ağız ve diş taramasından geçirildi.

Dişlerinde problem olan çocuklar, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine yönlendirildiler.

Okul Müdürü Kıymet Şahin yaptığı açıklamada, “Diş sağılığı önemli ve dikkat etmemiz gereken bir konu.130 öğrencimiz halk sağlığı tarafından gelen görevliler tarafından tarama yapıldı. Okul olarak biz bu dişin önemini biliyoruz.” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On