Ağalar Konağında Huzur Evi Sakinleri Ağırlandı

17 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
281 defa okundu.
Ağalar Konağında Huzur Evi Sakinleri Ağırlandı

thumbnail_16-12-2016-huzurevi-sakinleri-ile-bulusma-7Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ; Büyüklerinin duasını almayan insanların işleri hiçbir zaman rast gitmez”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Huzurevinde kalmakta olan yaşlılar Ağalar Konağında sabah kahvaltısında buluştu.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci yaptığı konuşmada: “Hepinize hayırlı sabahlar diliyor, hepinizin ellerinden öpüyorum.Davetimize icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.Bu geleneksel hale geldi bunu her yıl yapıyoruz. Kocatepe, Özsüt bu senede ağalar konağında yapıyoruz. Allah nasip ederse seneye başka bir yerde hep birlikte kahvaltı yapacağız. Kırşehir Sosyal hizmetle konusunda gerçekten son yıllarda çok güzel atılımlar ve gelişmeler sağladık , bu bizim için gurur verici. Kırşehir tarihi ve geçmişi olan, entelektüel birikimi olan eğitim seviyesi son derece yüksek bir şehir. Yaşlılarımızla ,engellilerimizle ve çocuklarımızla ilgili hizmetlere biz son derece önem veriyoruz. Sonuçta bu şehrin Belediye Başkanıyız ama bizim işimiz yol yapmak, park yapmak , alt yapı yapmak değil.bizim işimiz aynı zaman da gönüllerde yapmak. Sizlerin duası son derece önemli ve kıymetli. Sizlerin duasını bekliyoruz.” dedi.

BELEDİYE BAŞKANI BAHÇECİ; “TÜRKİYE ZOR GÜNLERDEN GEÇİYOR”

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “Türkiye zor günlerden geçiyor. Geçen hafta İstabul’da teröristler tarafından bir bomba patlatıldı. Hepimizin ciğerini parçaladı.44 şehidimiz var Allah hepsine ve tüm şehitlerimize rahmet eylesin. Rabbim polislerimizin , askerlerimizin, güvenlik görevlilerimizin işleri rast gitsin Allah esirgesin İnşallah. Bizim ecdadımız da rahat yüzü görmemiş. Bu topraklarda yaşıyorsak , Dünya nın merkezine hükmediyorsanız ve son yılarda da Sayın Cumhurbaşkanımızın duruşu ile dünya ya bende varım diyorsanız emir almıyorsanız, talimat almıyorsanız bu saldırılara da maruz kalıyorsunuz ama inşallah Türkiye güçleniyor, daha da güçleniyor. Halep’te yaşananları izliyorsunuz, nasıl bir insanlık dramı yaşanıyor. Medeni diye kendini adlandıran Avrupa , Batı nasıl izliyor demi işine gelmeyince bunlar medeni falan değil, bunlarda insan hakkı falan da yok .Bunlar kendilerinden başka kimseyi insan olarak görmüyor.Bunların her şeyi çıkar doğrultusuna bakıyorlar. Çıkarlarına geliyorsa karşındakine insan diye nitelendiriyor. Çıkarlarına gelmiyorsa hiçbir önemi yok. Çoluk çocuk nasıl bombalıyorlar. Bakıyorsunuz ne arap dünyasından ses var, ne Ortadoğu daki ülkelerinden ses var. Yine Türkiye orada yine mazlumları kurtarmak için devreye girdi Cumhurbaşkanımız ve elhamdülillah bir çok oradaki insan tahliye edildi. Daha da tahliye edilecek. Bugün mübarek gün rabbim tüm inananları korusun, Müslümanlara dirlik ve birlik versin. İnşallah huzur versin. Bunlar son derece önemli huzurumuz olmazsa hiçbir şeyin önemi yok. Önemli olan esas olan , huzurlu olabilmek. 15 Temmuz ‘da o şerefsizler o hainler başarılı olsaydı bu ülkede huzur diye bir şey kalırımıydı kalmazdı. Birilerine bakıyorsunuz vatan sevgisinden bahsediyor, Cumhuriyet sevgisinden bahsediyor ama bu işleri karşı mesafeli duruyor. Bu ülkenin başına bir iş gelse Allah korusun şucusu, bucusu mu var hepimiz bundan zarar göreceğiz. Onun için ülkemizin selameti , ülkemizin birliği ve dirliği her şeyden önemli.Rabbim huzurumuzu bozmasın.Huzur evi personelimize ben guru duyuyorum. Gittiğimde de görüyorum. Onlar devletimizin maaşlı çalışan insanları ama orada gittiğimde görüyorum gönülden çalışıyorlar. Allah için hizmet ediyorlar. Ben Belediye Başkanları arkadaşlara söylüyorum.

Allah Belediye Başkanlarına kalıcı eser yapma fırsatı vermiş.bunu her kese vermiyor.Bunu görmek lazım.Makam arabası vermiş, koruma vermiş, şoför vermiş demiyorum.Eserler yapma fırsatı vermiş sonuçta dünya fani hepimiz ölüp gideceğiz ama önemli olan geri de güzel eserler bırakmak.Amel defterinin kapanmayacağı eserler bırakma fırsatı versin. Bizim için nimet. Size hizmet eden arkadaşlar hem maaş alıp, hem sevap kazanma fırsatı vermiş bu arkadaşlarımızda şanslı onlara da teşekkür ediyoruz. İşleri kolay değil Allah yardımcıları olsun, Allah kolaylıklar versin. İnşallah yeni kuruluşlar açılacak diyaliz bakım merkezimiz , mucur da huzur evimiz ,Kaman’da yeni yatırımlar gibi. Yatırımlara daha hızlı bir şekilde devam edeceğiz. Sizlere kapımız her zaman açık bekleriz. Bize ne zaman ihtiyaç duyarsanız arayın geliriz , ziyaret ederiz . Hepinize sağlık sıhhat ve afiyet diliyorum. Huzurlu bir ömür diliyorum.Allah inşallah iman versin , son nefesimizde imanla telsim etmeyi rabbim bize nasip etsin ve güzel ülkeye ve bu güzel insanlarımıza güzel hizmet etme fırsatı versin.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN