AFRİN İLE KANDİL ARASINDA HİLAL ŞEKLİNDE BİR KUŞAK OLUŞTURULMALI

23 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
395 defa okundu.
AFRİN İLE KANDİL ARASINDA HİLAL ŞEKLİNDE BİR KUŞAK OLUŞTURULMALI

Türk Ordusu’nun Zeytin Dalı Harekatı’na Sonuna Kadar Desteklerini Belirten MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç:

 AFRİN İLE KANDİL ARASINDA HİLAL ŞEKLİNDE BİR KUŞAK OLUŞTURULMALI

Türk Ordusu tarafından Suriye’deki Afrin Bölgesi’ne yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekâtı’na MHP olarak sonuna kadar desteklerinin süreceğine dikkat çeken MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, “Harekâtın son terörist bitene kadar devam etmesini istiyoruz” dedi.

Türk Ordusu tarafından Suriye’deki Afrin Bölgesi’ne yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’na MHP olarak sonuna kadar desteklerinin devam edeceğine işaret eden MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, harekatın son terörist bitene kadar devam etmesini istediklerini açıkladı.

 

ŞEHİT MUSA ÖZALKAN SİNCAN ÜLKÜ OCAKLARI MENSUBU BİR ÜLKÜCÜ

Genel Başkanları Devlet Bahçeli’nin 2015 yılında uyardığı gündeme alınsın dediği Afrin ile Kandil arasında hilal şeklinde bir kuşağın oluşturulmasını da istediklerini ifade eden MHP İl Başkanı Arif Kılıç, Afrin Harekatı’nın ilk şehidi olan Musa Özalkan’nın Sincan Ülkü Ocakları mensubu bir ülkücü olduğunu söyledi.

MHP İl Başkanı Arif Kılıç yazılı olarak yaptığı açıklamasında şunları söyledi:

“ Türk Silahlı kuvvetleri tarafından hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla Suriye’nin kuzeybatısında Afrin Bölgesi’nde PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ’a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek için yapılan bir harekâttır.

                 Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyin 2015 yılında uyardığı gündeme alınsın dediği Afrin ile Kandil arasında hilal şeklinde bir kuşağın oluşturulması bugün için ne kadar önemli olduğu görmekteyiz.

 Tekrar söylüyorum, ülkemize yönelen tehditleri en aza indirmek amacıyla tesis edilecek hilal şeklindeki güvenlik kuşağı bir an önce sağlanmalı ve icra edilmelidir.

Cephede ülkemizi savunan askerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun, dualarımız onlar içindir.”

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On