AFAD’TAN KURTARMA ARACI

2 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
379 defa okundu.
AFAD’TAN KURTARMA ARACI

1

AFAD’ın Kırşehir’e tahsis ettiği Arama ve Kurtarma aracı Kırşehir kamuoyuna tanıtıldı.

 

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığınca Kırşehir’e tahsis edilen yeni nesil Arama ve Kurtarma Aracı basına tanıtıldı. Aracın tanıtımında konuşan Vali Necati Şentürk, kurtarma aracının özellikle kaza ve acil durumlarda ekiplerin hızlı müdahale ve kurtarma kabiliyetini artırmaya yönelik malzeme ve donanıma sahip olduğunu söyledi.

Kırşehir’in birinci derecede deprem bölgesi olduğunu belirten Vali Necati Şentürk; “İlimize tahsis edilen arama kurtarma aracının maliyeti yaklaşık 240 bin TL’dir. Bu araç, karanlıkta net aydınlatma yapabilme, kayıt yapabilme, ses ile hassas arama yapabilme, kırıcı, delici ve havalandırma gibi önemli donanıma sahip bir araç. Temenni etmiyoruz ama muhtemel bir kaza ya da afet durumunda bu donanımla daha sağlıklı bir kurtarma yapılacak, kurtarmaya katılan görevlilerimizin müdahale imkan ve kabiliyeti artacaktır,” dedi.

Vali Necati Şentürk, yaptığı inceleme sonrasında yeni nesil kurtarma aracını İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü yetkililerine teslim etti.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On