AEÜ’ye öğretim üyesi alınacak

19 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
397 defa okundu.
AEÜ’ye öğretim üyesi alınacak

Ahi Evran Üniversitesi’nin (AEÜ) çeşitli bölümlerine 14 adet öğretim üyesi alınacağı duyuruldu.

AEÜ’ye öğretim üyesi alınacakAEÜ’nden yapılan açıklamaya göre, çeşitli birimlere 2547 sayılı Kanun 23, 25 ve 26. Maddelerine dayanılarak hazırlanan ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından yayınlanan Ahi Evran Üniversitesi Akademik Yükseltme, Atama Kriterleri ve Puanlama İlkeleri Yönergesi ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesi hükümleri uyarınca öğretim üyeleri alınacağı bildirildi.

Başvuruda bulunacak adaylardan başvurduğu kadroya ait anabilim dalı, kadro derecesi ve tüm iletişim bilgilerini içeren dilekçe alınacak.

Adaylardan, özgeçmişi, iki adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, diplomalarının tasdikli sureti, doçentlik belgesinin tasdikli sureti, kamu hizmetinde bulunanlar için hizmet belgesi, Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Atama ve Yükseltilmelerde Değerlendirme Kapsamına alınacak faaliyetler ve puanlama sisteminde yer alan formata uygun olarak hazırlanmış,  yayın listesi, bilimsel yayınları, yurtiçi ve yurtdışı kongre ve konferans bildirileri, yayın atıflarına ilişkin belgeler, eğitim-öğretim faaliyetleri, yönettiği doktora ve yüksek lisans çalışmaları ve diğer bilgileri içeren dosyalar istenecek.

Başvurular, yayın tarihi itibariyle 15. günün mesai bitimine kadar Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı’na şahsen yapılacak.

Posta ile yapılan başvurular ve eksik belgeli dosyalar kabul edilmeyecek.

AEÜ’ne açılacak öğretim üyesinin kadro dağılımı şöyle:

Tıp Fakültesi’ne 4 yardımcı doçent, Eğitim Fakültesi’ne 2 doçent ve 1 yardımcı doçent, Fen Edebiyat Fakültesi’ne 2 doçent ve 1 yardımcı doçent, Ziraat Fakültesi’ne 1 yardımcı doçent, Mucur Meslek Yüksek Okulu’na 1 yardımcı doçent, Kaman Meslek Yüksek Okulu’na 1 yardımcı doçent ve Kırşehir Meslek Yüksek Okulu’na 1 doçent alınacak.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On