AEÜ’DEN BİR ERASMUS ANLAŞMASI DAHA

21 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
427 defa okundu.
AEÜ’DEN BİR ERASMUS ANLAŞMASI DAHA

erasmussgörsel

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ile Universitàper Stranieridi Perugia/Universityfor Foreigners of Perugia arasında anlaşma imzalandı.

 

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ile İtalya’daki Universitàper Stranieridi Perugia/Universityfor Foreigners of  Perugia arasında Erasmus Değişim Programı kapsamında ikili anlaşma imzalandı. Türkiye’de sadece İstanbul’daki önde gelen üniversitelerden Yıldız Teknik Üniversitesi ile anlaşma yapmış olan Universitàper Stranieridi Perugia/Universityfor Foreigners of Perugia ile Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi arasında yapılmış olan anlaşma ilk etapta Uluslararası İlişkiler ve İşletme bölümlerini kapsıyor. İlerleyen yıllarda Ahi Evran Üniversitesinin diğer ilgili bölümlerini de kapsaması planlanan anlaşma neticesinde lisans, yüksek lisans ve doktora programlarını içerecek şekilde öğrenci ve öğretim elemanı değişimi mümkün olacak. İlgili üniversite hakkında detaylı bilgiye https://www.unistrapg.it/ adresinden ulaşılabilir.

2016 yılından itibaren geçerli olacak bütün değişim programları hakkındaki detaylı bilgi ise Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Dış İlişkiler Ofisi’nden edinilebilir.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN