AEÜ’de dersliklerinin teknolojik donanımı artıyor

12 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
407 defa okundu.
AEÜ’de dersliklerinin teknolojik donanımı artıyor

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’ni eğitim öğretim kalitesini yükseltmek amacıyla dersliklerinin teknolojik donanımını arttırıyor.

AEÜ’de dersliklerinin teknolojik donanımı artıyorBAP tarafından desteklenen 3 ayrı proje ile Eğitim Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültesi dersliklerine akıllı tahtalar alındı.

Öğrenci ve öğretim elemanlarının ihtiyaçlarına cevap vermek ve daha nitelikli bir eğitim ortamı sağlamak amacıyla başlatılan projeler kapsamında Fen Edebiyat Fakültesi’ne 7, Eğitim Fakültesi’ne 6 adet Akıllı Tahta sistemi satın alınarak Akıllı Sınıf oluşturuldu.

Başlatılan bu projelerle, sınıfların teknolojik donanımının arttırılması ve eğitim öğretim faaliyetlerinde artan ihtiyaçlara daha hızlı cevap verilmesi hedefleniyor.

Akıllı tahtalar 2014-2015 Akademik Yılı’ndan itibaren kullanılmaya başlanacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On