AEÜ. ÖĞRETİM ÜYELERİ 8. İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONFERANSINA KATILDI

16 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
280 defa okundu.
AEÜ. ÖĞRETİM ÜYELERİ 8. İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONFERANSINA KATILDI

1 (5)Ahi Evran Üniversitesi, Ziraat Fakültesi, Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyeleri 8. İş Sağlığı Ve Güvenliği Konferansına Katıldı

Ahi Evran Üniversitesi, Ziraat Fakültesi, Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden, Yrd. Doç. Dr. Gülden Özgünaltay Ertuğrul ile Yrd. Doç. Dr. Ömer Ertuğrul T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından düzenlenen 8.Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansına katıldı. İstanbul’da düzenlenen konferans akademisyenler, uzmanlar, ulusal ve uluslararası kuruluşlar, üniversiteler, meslek odaları ve sivil toplum örgütlerinden temsilcilerin katılımıyla gerçekleşti.

Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Üyeleri, “Türkiye’de Tarım Traktörleri Kazalarının Tarımsal Mekanizasyon Düzeyi ile İlişkisinin Belirlenmesi” konulu sunumlarında, Türkiye’nin traktör parkındaki ileri yaş ortalamasının, traktör kazalarındaki artışta etkili olduğu,  modernizasyon politikalarının uygulanmasının son derece önemli ve gerekli olduğu ifade etti.

Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Üyeleri,  “Resmi İstatistik ve Medya Kaynakları Temelinde Traktör Kazalarının Boyutunun Analizi” konulu sunumlarında ise haber kaynaklarından derlenen traktör kaza haberlerinin analiz sonuçları paylaşılarak, tarım sektörünün tehlikeli sınıfta değerlendirildiğinden 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu şemsiyesi altında detaylı bir şekilde yer alması gerektiği vurgulandı.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On