AEÜ 4,5 KAT BÜYÜDÜ

17 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
450 defa okundu.
AEÜ 4,5 KAT BÜYÜDÜ

AEÜ 4,5 KAT BÜYÜDÜ

Ahi Evran Üniversitesi (AEÜ) Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, üniversitenin son 3 yılda yapılan binalarla fiziki olarak yüzde 450 büyüdüğünü bildirdi.

Karakaya, yaptığı yazılı açıklamada, TOKİ 1 ve 2. Etap inşaatları ile yerleşkedeki binaların kısa sürede tamamlanarak faaliyete geçirildiğini, üniversitenin fiziki anlamda son 3 yılda yüzde 450 oranında büyüdüğünü belirtti.

Rektörlük, Yabancı Diller Yüksekokulu, Güzel Sanatlar Fakültesi ve Çiçekdağı Meslek Yüksekokulu binalarının inşaatının tamamlanarak açıldığını vurgulayan Karakaya, şunları kaydetti:

“TOKİ 2. Etap içerisinde yer alan Ziraat Fakültesi, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Stadyum ve Maraton Tribünü ile Kongre ve Kültür Merkezi inşaatlarımız tamamlanmak üzere. Ahi Evran Üniversitesi Camisini ibadete açtık ancak cami inşaatı yüzde 87, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi inşaatımız yüzde 66,  İslami İlimler Fakültesi inşaatı yüzde 20, Tıp Fakültesi morfoloji binası inşaatımız ise yüzde 39 düzeyinde devam etmektedir. Kırşehir’de öğrencilerin en fazla yaşadıkları sorunlardan birisi, öğrenci yurtlarının yetersizliğiydi. Bu sorun çözüyoruz. 2 bin 664 yataklı öğrenci yurdu inşaatının kısa sürede biterek, öğrencilerin hizmetine sunulacak. Aynı zamanda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından yapılan 500 kişilik yurt binasının inşaatı devam etmektedir.” (Haber Merkezi)

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On