Adım Adım Sokağa Çıkma Yasağı

4 Nisan 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
891 defa okundu.
Adım Adım Sokağa Çıkma Yasağı

Korona virüsle mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklama doğrultusunda 65 yaş ve üstü ayrıca kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın ikametlerinden dışarı çıkmaları, park, bahçe gibi açık alanlarda dolaşmaları İl İdaresi Kanunun 11. Maddesi ve Umumi Hıfzıssıhha Kanunun 27. Maddesi kapsamında sınırlandırılarak 65 yaş üstü vatandaşlar için sokağa çıkma yasağı getirildi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Bizim vatandaşa mesajımız çok net. Şehirlerden şehirlere gitmeyin. Daha fazla zorlaştıracağız” dedi. Bakan Soylu ayrıca “Sokağa çıkma yasağı dahil her türlü senaryomuz hazır” ifadelerini kullandı.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bir  programda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Şehirler arası seyahati daha da zorlaştıracaklarını belirten Bakan Soylu, “Bizim vatandaşa mesajımız çok net. Şehirlerden şehirlere gitmeyin” dedi.

KORONAVİRÜSÜN yayılma hızını yavaşlatmak üzere sokağa çıkanların sayısını en aza indirmek için yeni önlemler planlanıyor. Hükümette yapılan seri toplantıların sonuncusunda, yayılmaları önlemek için yeni kararlar alınması masaya yatırılmasının ardından

Cumhurbaşkanı Erdoğan,  “ülkemizin 30 büyük şehri ile akciğer rahatsızlıklarının sık görüldüğü Zonguldak ilimizi belirli isitisnalar haricinde araç giriş çıkışına kapatıyoruz” dedi. Erdoğan ayrıca sokağa çıkma yasağını 20 yaş ve altına da geldiğini belirterek, “1 Ocak 2000 ve üstü tarihli doğumlularda tıpkı 65 yaş üstü gibi sokağa çıkamayacaktır” dedi

Yapılan açıklamaların ardından “ akıllarda adım adım sokağa çıkma yasağına mı gidiyoruz” sorusu oluştu. Koronavirüs ile mücadele eden Türkiye salgın hasatlığın yayılma hızına göre tedbirleri arttırmaya devam ediyor.

“ŞU ANA KADAR GELEN SEYAHAT İZİN TALEBİ 100 BİN” Seyahat izin belgesi hakkında da açıklamalarda bulunan Bakan Soylu, “Şu ana kadar gelen otobüs ile uçak talebi 100 bin. Bunun hepsine cevaz veremeyiz, vermemiz de imkansız” dedi. Bakan Soylu, otobüs yolculuğunun yüzde 99 azaldığını belirterek, uçak yolculuklarının neredeyse günlük birkaç sefere düştüğünü ifade etti.

40 Arena Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On