Adeta, Düştüm Düşeceğim Diyor!

19 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
368 defa okundu.
Adeta, Düştüm Düşeceğim Diyor!

Medrese Mahallesi Dolmuş durağı çevresinde kaldırımda düşecek gibi duran yön tabelası tehlike çanları çalıyor.

Adeta, Düştüm Düşeceğim Diyor!

Medrese Mahallesinde kaldırım üzerinde bulunan yön tabelasının düştüm düşeceğim diyen hali adeta tehlike çanları çalıyor. Zemininden kaynaklı mı yoksa her hangi bir aracın çarpıp çarpmadığı konusu netlik kazanmazken, tabelanın yere eğik bir şekilde duran hali tehlikeye davetiye çıkarıyor.

KALDIRIMDA DURAN TABELA TEHLİKE ÇANLARI ÇALIYOR

Her gün bu yol üzerinden geçen yüzlerce Kırşehirli tabelanın yanından geçip giderken bazen tehlikenin farkına bile varmıyor. Bu tehlikenin farkına varan kısım ise yine her zaman ki gibi çocukları için endişelenen taraf oluyor. Şiddetli bir rüzgârda her an devrilecekmiş hissi veren bu tabelanın yetkililer tarafından düzeltilmesi gerektiğini savunan onlarca Kırşehirli, birinin üzerine devrilmeden yapılmalı şeklinde yorumları beraberinde getiriyor.

İHTİMALLER KAÇINILMAZ OLUYOR

Kaldırımda yürürken tabelanın yerinden çıkarak yaralanan onlarca hatta yüzlerce kişi varken ilimizde de bu durum yaşanabilmesi ihtimali kaçınılmaz oluyor. Oluşabilecek rüzgâra karşı bu gibi durumlarda önlemlerin iyi alınması gerektiğini savunan vatandaşlar, “Bizim bu düşüncelerimiz karamsarlıktan değil, birçok ilde yaşanabildiğini gördüğümüz olaylardan kaynaklı düşünceler. O nedenle bu gibi olaylarda her ihtimal düşünülmeli. Havalar güzel deyip geçiştirilmemeli. Neredeyse yere değecek olan bu tabela kimse tarafından mı görülmüyor. İlla birilerinin bunu sürekli olarak dile getirmesi mi gerekiyor. Kaç haftadır, bu tabela böylece duruyor. Çözüm için tabelanın birinin üzerine düşüp yaralaması mı gerekir? Neden bizler hep işlerimizi son dakika bırakırız? Yâda birilerine bir şeyler zarar verdikten sonra çözüm odaklı oluruz. Bu mantığı kaç yaşına geldim hala anlayamıyorum” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On