Adaylığına Kesin Gözüyle Bakılan Ekicioğlu’na Sevgi Seli

14 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
902 defa okundu.
Adaylığına Kesin Gözüyle Bakılan Ekicioğlu’na Sevgi Seli

31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde görmek istedikleri adayı dile getiren Kırşehirliler, Selahattin Ekicioğlu’na sevgi yağdırıyor.

Adaylığına Kesin Gözüyle Bakılan Ekicioğlu’na Sevgi Seli

Gerek yapılan haberlerle, gerek Sosyal medyada 40 Arena Gazetemizin yaptığı ankette, gerekse Gazetemiz Ekibinin sokağın nabzını tuttuğu siyaset gündeminde Selahattin Ekicioğlu’na sevgi seli olduğu gözlerden kaçmıyor.

SOKAK GÜNDEMİNDE EKİCİOĞLU YANKISI

Partilerin adayları kim olacak diye merak eden Vatandaşların, CHP’nin Kırşehir Belediye Başkan adayının Selahattin Ekicioğlu’na kesin gözüyle bakması ve bununla birlikte Kırşehirlilerin Ekicioğlu’nu görmek istedikleri yorumlarını da beraberinde getirdi. Genel merkezde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birebir görüşen Ekicioğlu’nun Belediyenin yüksek borcu nedeniyle kaygılarını ilettiğini, Kılıçdaroğlu’nun Ekicioğlu’na ise,” Adınızı çok duydum Kırşehir bizim için çok önemli o yüzden bu yerel seçimlerde size ihtiyacımız var.” diyerek aday olmasını istediği kamuoyunda yankılanmıştı. Yaşanan bu süreçte gerek Gazetemizde yayınlanan haberlerle gerekse kamuoyunda paylaşılan bilgilerle Selahattin Ekicoğlu’nun ilerleyen günlerde Kırşehir Ticaret Sanayi Odası Başkanlığında istifa ederek adaylığını açıklaması beklendiği bilgisi yayılmıştı. Yaptığımız haberlerde de yer alan bilgiler sonrası Salı günü KTSO’da gerçekleşen toplantıda ilk adım atılarak, 2009 Yılı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığından bugüne Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası yöneticiliğini yürüten Selahattin Ekicioğlu, istifasını sunarak kamuoyuyla paylaştı. İlk adımı atarak istifasını sunan Ekicioğlu’nun ilerleyen günlerde ise Başvurusunu yaparak Belediye Başkan Adaylığını duyuracağı beklenirken, gerek sosyal medya da gerekse sokak gündeminde Ekicioğlu’na sevgi selinin hâkim olduğu göze çarpıyor.

İSTİFA EDEN EKİCİOĞLU’NUN ADAYLIĞINI DUYURACAĞI GÜN BEKLENİYOR

Aday olup olmayacağı uzun süre tartışma konusu olan, fakat bununla ilgili tam net cevap alamayan ve değişim isteyen Kırşehirliler, Ekicioğlu’nun istifasını sunmasının ardından kafalarında ki soru bir nevi cevap buldu. Sokak gündeminde ve Sosyal Medya gündeminde yerini koruyan Belediye Başkanlığı seçiminde ismi çok fazla yankı bulan Ekicioğlu’na destek mesajları yağdı.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On