ADANA VE TÜRK CUMHURİYETLERİ JUDO MÜSABAKALARI

5 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
184 defa okundu.
ADANA VE TÜRK CUMHURİYETLERİ JUDO MÜSABAKALARI

2. ADANA VE TÜRK CUMHURİYETLERİ JUDO MÜSABAKALARI ADANA’DA TAMAMLANDI. (İHA/ADANA-İHA)

 1. Adana ve Türk Cumhuriyetleri Judo Müsabakaları Tamamlandı.
  Yüreğir Serinevler Spor Salonu’nda düzenlenen ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığının sponsor olduğu, Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nünde katkı sunduğu “2. Adana ve Türkiye Cumhuriyetleri Judo Müsabakalarına” Azerbaycan ve Nahcıvan’ın yanı sıra Adana, Mersin, Gaziantep, Kırşehir ve Kahramanmaraş illerinden 74’ü kız toplam 454 sporcu katıldı.
  İlk gün yapılana seremoni ve gösteri maçının ardından müsabakalara geçildi. Süper Minikler, Minik ve Yıldızlar kız ve erkek kategorilerinde gerçekleştirilen müsabakalar çekişmeli geçti. En başarılı il 19 altın, 17 gümüş ve 15 bronz madalya alan Adana ili oldu.
  Müsabakaları, Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Vali Yardımcısı Şükrü Çakır, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve Başkan Vekili Ramazan Akyürek, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sedat Sözlü, Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Halit Yılmazel, Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Daire Başkanı Fahri Durukan, Yüreğir İlçe Spor Müdürü Ekrem Ulu, Çukurova İlçe Spor Müdür Murat Adıgüzel, Azeri kökenli Türk vatandaşı Milli Halterci Hafız Süleymanoğlu da izledi.
  2 gün süren müsabakalar sonunda judo müsabakalarında dereceye giren takımlar şu şekilde:
  Kızlar:
  1- Adana Yavuzlar Judo
  2- Mersin Judo
  3- Gaziantep Judo
  4-Adana Serinevler Judo
  Erkekler:
  1-Azerbaycan 11 Numaralı Uşak İdman Mektebi
  2-Adana Yavuzlar Judo
  3-Azerbaycan 2012 Judo Club
  4-Kırşehir Judo
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On