Açılış İle Beraber İftar Programında Bir Araya Gelecekler

1 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1984 defa okundu.
Açılış İle Beraber İftar Programında Bir Araya Gelecekler

 

Geçtiğimiz aylarda İstanbul’dan ilimize gelerek Kuşdili Mahallesi Yeni Çarşı’da 2 katlı Butik açan İki Kız kardeş hem Butiklerinin açılışını gerçekleştirecek hem de İftar Yemeği verecek.

Açılış İle Beraber İftar Programında Bir Araya Gelecekler

Kuşdili Mahallesi Yeni Çarşı’da geçtiğimiz aylarda İstanbul’dan gelerek 2 Katlı Butik açan İhracat İthalat Satış Pazarlamacısı ve Moda Tasarımcısı İki Kız Kardeş, ilimizde yaptıkları yatırım olan Butiklerinin Bugün hem Açılışını yapacak hem de İftar programında “dostları ve sevenleri” ile bir araya gelecek. Bugün açılışı gerçekleşecek olan Süheyla Giyim’in sahipleri Moda Tasarımcı Demet Bayar ve Lojistik Firması İhracat ve İthalat Satış Pazarlamacısı Çiğdem Bayar, Butiğimizin açılışına Tüm Dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız diyerek açılış sonrası İftarda da bir araya geleceklerini söyledi.

KIRŞEHİR’DE Kİ GİRİŞİMCİ İKİ KIZ KARDEŞ DOSTLARI İLE İFTAR DA BULUŞACAK

İstanbul’daki işlerini bırakarak Memleketlerinde yatırım yapmaya karar veren İki Kardeş, “Müşterilerimizden çok ilgi gördük. Ben herkese teşekkür ediyorum. Birkaç ay önce açmış olduğumuz butiğimizin açılışı bugün gerçekleşecek. Sabah başlayacak olan açılışımızda Külahlar şeklinde şeker İkramımız olacak. İftar Öncesi açılış olacak ve sonrasında Butiğimizin yanında bulunan mekânda dostlarımız ile birlikte orucumuzu açacağız. Sonrasında ise Butiğimizi gezmek isteyen dostlarımıza Butiği gezdireceğiz” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On