Abdullah Çalışkan Kurum ziyaretlerine devam ediyor

24 Ekim 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
401 defa okundu.

+ğevre +şehircilik il m+-d+-r+-Ak Parti Kırşehir Milletvekili Dr. Abdullah ÇALIŞAN Kamu Kurumlarına yaptığı ziyaretlere devam ediyor.

Milletvekili Abdullah ÇALIŞKAN, ilk olarak İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Sıtkı AKGÜLÜ ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Daha sonra Çevre ve Şehircilik İl Müdür V. Necmettin ŞEKER, Kadastro Müdürü Mahmut ERBAŞ, Tapu Sicil Müdürü Osman Özen AK ve KOGSGEB Hizmet Merkez Müdürü Hasan AKGÜMÜŞ’ü makamlarında ziyaret etti.

Ziyaretler sonrası açıklamada bulunan Ak Parti Kırşehir Milletvekili Dr. Abdullah ÇALIŞKAN, “Yeni başlayan müdürlerimizi makamlarında ziyaret ettik.

Bu yıl bildiğiniz gibi yerel seçimler ile Cumhurbaşkanlığı seçimleri yapıldı.

Türkiye Büyük Millet Meclisimizde yoğun bir gündem ile çalıştığından ve Dışişleri komisyonunda görevim nedeniyle de sık sık yurtdışında yapılan çalışmalara katıldığımdan ziyaret etme imkanı bulamamıştım.

Bu vesile ile müdürlerimize görevlerinin hayırlı olması ve çalışmalarında başarılı olmaları temennilerinde bulundum.

Kendilerinden bu kentin beklentilerini paylaştım ve kentin gereksinimleri doğrultusunda çalışmalar yapmalarını istedim.

Merkezi yönetimde bulunacakları talep konusunda her zaman yanlarında olduğumuzu söyledim. Amacımız tüm kurum ve kuruluşlar ile kentin beklentilerine yönelik ortak çalışmalar yapmak ve Kırşehir’i en güzel hale getirmektir. ” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN