Abdullah Çalışkan Kırşehir halkına teşekkür etti

14 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
645 defa okundu.
Abdullah Çalışkan Kırşehir halkına teşekkür etti

AK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek veren Kırşehir Halkı’na teşekkür etti.

Abdullah Çalışkan Kırşehir halkına teşekkür ettiAK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek veren Kırşehir Halkı’na teşekkür etti.

AK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan: “Türkiye’yi zirveye taşıyan Başbakanımız Erdoğan’a büyük bir oy oranıyla destek veren vefakar ve fedakar Kırşehirli hemşehrilerime teşekkür ediyorum”

AK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, cumhurbaşkanı seçiminde büyük bir oy oranıyla Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek veren Kırşehirli hemşehrilerine teşekkür ettiğini bildirdi.

Çalışkan, yaptığı yazılı açıklamada, 10 Ağustos’ta, Türk siyasi hayatında ilk defa halkın özgür iradesiyle cumhurbaşkanı seçiminde oy kullandığını ve bu seçimin sonucunda da AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Erdoğan’ın 12. cumhurbaşkanı seçildiğini anımsattı.

Kırşehirlilerin her zaman olduğu gibi cumhurbaşkanı seçim sürecinde de kendine yakışanı yaptığını ve dünyadaki mazlumların ve kimsesizlerin sesi, İslam aleminin ümidi Erdoğan’ın yanında olduğunu vurgulayan Çalışkan, şunları kaydetti:

“Türk siyasi tarihinde ilk defa gerçekleşen bu seçime gereken önemi ve hassasiyeti göstererek özgür iradesiyle bizim gibi ve bizden olan, 12 yılda dünya milletler arenasında Türkiye’yi zirveye taşıyan Başbakanımız Erdoğan’a büyük bir oy oranıyla destek veren vefakar ve fedakar Kırşehirli hemşehrilerime teşekkür ediyorum.

Yeni Türkiye ve dünya liderine önemli destek vererek köşke gönderen hemşehrilerime tekrar teşekkür ediyorum.

Erdoğan’ın, cumhurbaşkanımız olarak Türkiye’mize ve tüm İslam alemine hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN